Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Járnátok ilyen nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Járnátok ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Cigány, félvér cigány, értelmes, intelligens, nem raj, normális, igényes viselet, ápolt, jó módban él. stb
2010. okt. 14. 23:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert a családja. Ha nem a közvetlen, akkor a távolabbi rokonság. Meg hát rasszista is vagyok, ez persze konkrét személy "ellen" nem áll, de eleve nem kerülnénk közelebbi kapcsolatba valószínűleg.
2010. okt. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Valószínüleg nem , de nagy részt a családja miatt , mert egyik haver szívta már meg így , és sok rosszat hallani .

Másik meg hogy nem tetszenek a cigány nők testalkatilag se és arcra se .

2010. okt. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de van egy töndéri ismerősöm, ő is félig cigány. Diplomája van, ő is és a szülei is dolgoznak. A csajnak eszméletlen a humora, okos, kedves, igazi NŐ.:)


Ha pasi lennék, gondolkodás nélkül bevállalnám!

2010. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ha normális és a rokonai is, akkor simán. nekem külsőre kimondottan tetszenek a félvér lányok.
2010. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
cipész maradjon a kaptafánál
2010. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
2010. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
bocs de nem tudnám elképzelni,attól még beszélgetni lehet beszélgetnék veled ha intelligens vagy tényleg,de semmi több.
2010. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!