Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaim! Járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Járnátok olyan nővel aki külsőre nem egy bombázó, viszont a személyisége egyszerűen magával ragad?

Figyelt kérdés

Nem tudom mitévő legyek, mert külsőre, hát, vannak nála szebbek is, viszont a személyisége nagyon megragadott.

Gyakorlatilag izzott köztünk a levegő mikor találkoztunk.


2010. szept. 11. 08:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy neki is tetszek (szerintem), tehát bízok benne, hogy nem egyoldalú a dolog.
2010. szept. 11. 08:30
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

"...viszont a személyisége nagyon megragadott.

Gyakorlatilag izzott köztünk a levegő mikor találkoztunk."


Mi a kérdés?

2010. szept. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én is csak ilyen nőt keresek, ne szalaszd el!
2010. szept. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne azt nézd hogy hogyan néz ki, hanem hogy te hogyan érzed vele magad. Hallgass az érzéseidre, ugyanis ha nem teszed akkor nem leszel boldog ember. (vagy szimplán pánikbeteg, depressziós vagy egyéb neurózisban szemvedővé vállsz)
2010. szept. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha még akkor is azt írod, hogy vannak szebbek is nála, mikor izzik köztetek a levegő, gondold el mi lesz később?

Összejöttök, és lehet, hogy a lány teljesen belédszeret, te meg egy idő után nem érzed, hogy izzana köztetek a levegő, esetleg észre is veszed a "nála szebbeket" és azon agyalsz majd egyfolytában hogy tulajdonképpen mit keresel egy csúnya lány mellett? Persze ez így nem törvényszerű, de megtörtént események alapján meséltem el.

Nagyszerű személyiséggel én barátkozni szoktam, szerintem vizsgáld meg magad, hogy az az izzás az újdonság ereje miatt van, vagy több annál és a kritikádat csak önmagad kisebbrendűsége miatt érzed-e zavarónak.

2010. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lesz belőle...Én se tudom, hogy akarom-e komolyabbra fordítani a dolgot, meg ő se.

jövő héten találkozunk megint elvileg, úgyérzem komolyan el kell vele beszélgetnem a dolgokról.

2010. szept. 11. 09:45
 7/16 A kérdező kommentje:
bocs a sok szóismétlésért fáradt vagyok.
2010. szept. 11. 09:46
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nekem nem olyan, hogy nem tudom, meg át kell beszélni a dolgokat. Csak úgy belevágok lesz ami lesz, mert egyszerűen akkora érzések kerítenek hatalmukba, hogy nincsenek kérdések. Persze, lehet, hogy okosabb dolog átbeszélni mindent, de nekem ez az a téma, hogy úgysem tudjuk garantálni, hogy akkor most elkezdjük és x ideig élünk majd boldogságban, szeretetben.

Bocs, hogy lányként már a második hozzászólásomat fogalmazom neked, de ma is élesen él bennem mikor két éve elragadott a fenti érzés, de a mai napig nem teljesedett be.

Remélem neked több szerencséd lesz, szóval ne észérveket keress, csak vágj bele, ha úgy érzed, hogy feltételek nélkül most erre van szükséged.

2010. szept. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ha bejön, akkor bejön. Nekem vannak álomnőim, de akikkel összejöttem, mert vonzodtam hozzájuk, nem úgy néztek ki.
2010. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!