Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Járnátok ilyen nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Járnátok ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Cigány, félvér cigány, értelmes, intelligens, nem raj, normális, igényes viselet, ápolt, jó módban él. stb
2010. okt. 14. 23:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha a családja is normális akkor igen.
2010. okt. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A családját nézd meg!!!!!
2010. okt. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rasszista, szóval ha tetszik a nő...
2010. okt. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
persze.
2010. okt. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem mert nem az esetem.

Ugye attól még nem számítok fajgyűlőlőnek hogy csak hófehér bőrű lányokkal fekszem le életem során?

2010. okt. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy vagyok a témával, mint az előttem kommentelő. Nekem a világos szemű és hajú lányok az eseteim. Ettől függetlenül ha nem viselkedsz úgy, mint a "norvég" etnikum nagyja, akkor nem lesz gond. Az egyik legszorgalmasabb, és legokosabb lány a környezetmben - szerintem - (fél)cigány. És sokan meg kifejezetten a barna szemű, barna hajú, nem hófehér lányokra hajtanak.
2010. okt. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne?
2010. okt. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
adnám neki.
2010. okt. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én nem... "Kicsit" rasszista vagyok a nők terén.
2010. okt. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

NEM!!!!!!!!!!!!

Higgyétek el nekem, én itt élek sajnos közvetlen közelükben. Teljesen mindegy, hogy félvér, vagy nem, előbb utóbb ha olyan a helyzet kijön belőle. Csak gondolj a gyilkosságokra. Félreértés ne essék, az én szomszédom is is cigány és kiváló becsületes ember, de akkor sem, SOHA!

2010. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!