Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok egy 100kg-os nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy 100kg-os nővel, ha gyönyörű arca, kisugárzása és csodás mellei lennének?

Figyelt kérdés
én most járok eggyel, nagyon jó fej, aranyos, kedves, és szerintem szép. mégis furcsán néznek rá a haverjaim amiért kövér
2010. máj. 4. 14:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
28%
És tényleg bárhol lehet rajta pinát hajtogatni?
2010. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
22%
egy 100 kg-os nőnek hogy lehetnek csodás mellei...?
2010. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha tégen zavar, mond meg neki, de ha nem ne foglalkoz vele
2010. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
41%
Hát ezt így most látatlanban nem tudom megmondani, mármint valószínű, hogy engem taszítana a kövérsége. Mellesleg az relatív, hogy gyönyörű az arca. Kinek mi jön be. Nekem inkább a nőies alkatú csajok tetszenek
2010. máj. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
szerintem mindenkinek más az ízlése.ha ad magára,nőies stb.akkor tényleg valóban lehet szép egy duci nő is.van akinek az tetszik,ha van mit fogni,van aki a csontkollekciókat szereti.
2010. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted őt akkor ne érdekeljen a haverjaid véleménye.az a lényeg,hogy boldogok legyetek együtt.ebbe ne szóljon bele senki azért mert neki más az ízlése.
2010. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim válasza:
84%

Hogy az első válaszadó mekkora egy barom!!!(Már elnézést)

Én úgy gondolom,hogy a külső nem minden! SŐŐŐŐT!!!!!!!!!

Mire mész egy bomba jó nővel,ha nem jöttök ki egymással?Nincsen közös témátok?És abszolút nem illetek össze?

A csajok meg mire mennek egy jó pasival,ha bunkó és beképzelt?

Persze,a külső is számít!De nem az a legfontosabb!

A haverjaiddal meg ne foglalkozz,ha jól érzitek magatokat együtt,az a lényeg!

2010. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

A külső nem minden.... De Számít.. Pl nem a topmodellekre bukok - de akármennyire is tetszik egy lány - ha duci lenne, azaz már 100kg kövér - akkor kis ellenszenv alakulna ki bennem, ami miatt már nem úgy működne - akkor jó minden ha az elvárásaidnak sacckb megeggyező az illető.. Szóval kinek mi a jó.

Ha neked ez a jó ne érdekeljenek a barátaid, -- hogy mit gondolnak

22F

2010. máj. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
23%
Hát én ha meztelenül meglátnám,biztos a hányinger kerülgetne,és akármennyire jófej,aranyos,kedves,szép,én dobnám. Undorodom a hájas nőktől :/
2010. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, de én semmiesetre sem, nagyon szeretem a jó alaku csajokat :)
2010. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!