Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit írjak neki hogy lássa azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki hogy lássa azt hogy lelkileg vele vagyok és számíthat rám?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon szép és csinos és nem titkolom tetszik is nekem. Viszont 5 hónapja nem nyílik meg senkinek mert eg, pasi nagyon csúnyán átverte, és szegény sajnos a külsejével sincs megelégedve. Kérlek írjatok olyan szöveget amiből azt látja hogy mellette vagyok és számíthat rám.
2023. aug. 2. 19:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj neki semmit, hanem fogd fel, hogy nem kellesz neki.


Anno volt egy srác, aki állandóan bombázott az üzeneteivel arról, hogy én falakat húzok magam köré, mert nem ismerem fel a saját értékeimet, bla bla bla. Konkrétan leírtam már neki, hogy nem húzok falakat, egyszerűen őt nem akarom az életembe, de meg akarta nekem magyarázni, hogy mi van bennem. :D Kiráz a hideg az ilyenektől.

2023. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó hogy kellek vagy sem. Féltem és nem szeretném magára hagyni a bajban mert tudom milyen sajnos egyedül a bajban
2023. aug. 2. 19:10
 3/29 anonim ***** válasza:
ne szövegeljél neki hanem csináld ha nem tudod mit kell csinálni akkor csak erőlteted az egészet mert nem őszintén akarod
2023. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert amúgy kéri a segítséged?
2023. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne írjál neki, hanem személyesen menj oda hozzá beszélgetni.
2023. aug. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező!


Én megértelek,de szerintem próbáld meg elfogadni,hogy itt és most neked ő nem szeretne megnyílni!Ennek valószínűleg az az oka,hogy nem is tekint rád sem potenciális partnerjelöltként,sem bizalmasként egyelőre,vagy akár abszolút nem...

Ami nem megy,azt szerintem nem érdemes feszegetni.

Én is ha látom egy férfin például,hogy feldobom a labdát,viszont ő kimért udvariasággal reagál,akkor meghagyom a jó ismerős kategóriában és békén hagyom.

Megpróbálni természetesen lehet a dolgokat,erőltetni,nyomulni ugyanakkor butaság.Azzal csak elvadítod a másikat.

Egyébként az erőszakos embereket például én sem kedvelem.Több jelentkező is akadt már,akik a nemet fel sem fogták,különböző módokon zargattak,akár a lakóhelyemen is,akár írásban.Az ilyesmit elég betegesnek tartom.

2023. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
22%
Semmit. Ez a csaj mentálisan instabil és lelkisérült. Az ilyet hagyni kell, aztán dolgozza fel magában vagy ahogy akarja. Ne te takarítsd el más szemetét.
2023. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó, te mégis honnan ismered a csajt, hogy így ítélkezel felette? 😀



Kérdező, milyen viszonyban vagytok amúgy? Mert ezt nem írtad..

2023. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
34%

Ez inkább friendzone-nak tűnik.

Másrészt szerintem rossz a megközelítésed, valószínű te is sérültél, és most valakit megmenteni szeretnél. Eldöntötted, hogy egyoldalúan adni szeretnél, és majd a másik amikor meggyógyul, akkor ragaszkodóan fog szeretni.

Sajnos ez így nem szokott összejönni, én pofáraestem ilyennel, azért írom. Nem leszólni akarlak, tapasztalatból mondom.


Amit én tennék ebben a helyzetben, az pont az ellenkezője, hátralépnék, kicsit flegmább lennék a helyedben. Ha fontos vagyok, akkor ragaszkodni fog, másrészt ő egyedül is simán helyre tud állni ebből.

Nők amúgy nem szoktak egyedül maradni, mindig akad jelentkezőjük, ő is rájön erre, tehát ilyen szempontból sem kell félteni.

2023. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%
Így se fogsz bejutni a bugyijába, szóval kopj le róla.
2023. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!