Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar ha szőrös bárhol egy csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha szőrös bárhol egy csaj?

Figyelt kérdés
Kötelességük mindig tökéletesen szőrtelennek lenni?
2010. okt. 14. 08:27
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
a fejük tetején azért legyen
2010. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 Dancsibácsi! ***** válasza:

Nagyon sokan írták hogy az érett és komoly embereknél nem számít, hogy szőrös-e. Én érett és komoly embernek tartom magamat, de nem tudnám elviselképzelni magam egy csajjal, akinek full szőrös lába, hónalja van. A mai világban a kopasz láb/hónaj az elfogadott a nőknél, sok más dologgal ellenben ez nem szubjektív. Az intim résznél még oké, ha egy kicsit olyan, de azért ez már igénytelen.

Sajnálom, egyéni vélemény. Az intim részre ha rátérünk, az is ba.ssza a csőröm, hogy aki legalább rövidebbre levágja, azt már rögtön leoltják, hogy divatmajom. Most miért? Egy az hogy semmi köze másnak ahoz hogy ki hogyan bánik a saját szőrével, másrészt meg ez csak ízlés kérdése, a divatnak semmi köze hozzá. Régen azért volt mindenki valamilyen szinten szőrös, mert még nem voltak teljesen baleset mentes borotvák, bár volt aki ugyan úgy borotválta akkor is. Van aki a szőröset szereti, van aki csak a kopaszat, van aki a kettő közötti átmenetet, viszont mérhetetlenül szánalmasnak tartom azt, aki csak a saját magának megfelelő tipust tartja elfogadhatónak, és mindenki mást lenéz, akinek más jön be.

2010. okt. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

Most mondok nektek valamit. 12-13 éves korom körül olyan erős volt a lábszőrzetem, mint egy férfinak. Hiába borotváltam le, másnapra csupa fekete pöttyös volt, mint egy férfi arca. Most meg teljesen ritka lett, szinte alig nő. A lábszáramat elég két-három naponta borotválni, a combomat elég hetente is, mert nagyon gyenge rajta, és sokkal kevesebb is van. Tini koromban a hormonok miatt volt, nem a borotvától. Most hiába borotválom, miért nem erősödik? Azért mert lecsitultak a hormonjaim, azért.

Egy nő úgy esztétikus, ha szőrtelen. Akárki akármit is mond. 24/L

2010. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 justice87 válasza:
Szerintem ez ízlések pofonok kérdése... Ha nem tetszik szólj neki,persze csak finoman hogy ne hozd szegény nagyon kellemetlen helyzetbe! Amúgy szerintem nincs vele gond,persze azért ne legyen ott középen annyira JUNGEL effektes mert az már kicsit "old-school" :)
2010. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 P.O.C. ***** válasza:
Attól függ milyen mértékben szőrös. Ha annyira, mint egy férfi az tényleg gusztustalan. A gyenge puha szőrszálak a popón pl. számomra kifejezetten izgatóak.
2010. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim válasza:

mint előttem sokan, én is elmondom, hogy aki azt állítja, hogy mindenkinek azért erős a szőre, mert borotválta, az rosszul gondolja. fiúk, nézzetek magatokra. 13-14 éves korotokban eljátszadoztatok apuci borotvájával, és azért lett 25 éves korotokra az egész arcotok tiszta borotsa? persze, h NEM. a szőr megerősödik ebben a korban (13-15), fiúknál és lányoknál egyaránt. aki nem így gondolja, az olyan, mintha azt mondanád, hogy egy lány azért kezd menstruálni, mert szurkkálja meg vagdossa magát, h vérezzen. ez persze iszonyú hülye példa, de értitek a lényeget, ugye?

én anno 13 évesen kezdtem magam szőrteleníteni, mert a régi sulimben kigúnyoltak, mert nem szőke pihék voltak a lábamon meg a karomon, hanem barna, kicsit vastagabb szálak. lehet fikázni, h hülyeség, miért tettem, de akkor lehet magatokat beleképzelni egy ilyen kislány helyébe, aki sírva jön haza emiatt...

én máig is szőrtelenítem magam, hónaljon, lábon, intim területen, és nem a társadalom meg a pasik miatt,hanem mert nekem így tetszik. (ami persze lehet tudatalatt a fent említettek nyomására :) )

a szőrtelenítés társadalmi elvárás. mint a mosakodás. aki akarja, csinálja, aki nem az nem. :)

amúgy mi az, hogy az ókorban nem szőrtelenítettek? max az őskorban. aki ilyet állít, az járjon inkább utána azelőtt, hogy kioktatja a másikat. az ókori egyiptomban találták ki azt a cukorpasztás szőrtelenítési módot, amit a kozmetikusok ma is használnak. a gyanta ideje is ide nyúlik vissza. nyilván nem a wilkinson meg a gilette pengék származtathatóak innen, mondjuk azt pontosan nem tudom, hogy maga a borotva mennyi ideje használatos a női lábak szőrtelenítésre, ezért erről inkább nem mondok semmit. :)

a szőr igenis védelmet nyújt, melegít (igen, még az a kevés is, ami az embernek van mondjuk egy majomhoz képest)ha megyek télen az utcán érzem a különbséget a nadrágom száránál, hogy most jobban "befúj" a szél, mint tegnap, mielőtt leepiláltam.

ja amúgy az epilátort anno kínzóeszkozként használták, most olvastam valamelyik nap :) nyilván nem az elektromosat hanem valamelyik kézzel tekerős ősét, nem tudom pontosan, csak úgy mondom :)

azt pedig, hogy védelmet nyújt-e gombásodás ellen, nem tudom, én azt olvastam, hogy a szőrtelen intim területek higiénikusabbak, a szőrtelen hónalj meg nem olyan izzadós, mivel a mirigyváladék nem marad ott és ül meg a szőrszálakon, ahol később erjedni kezd és izzadtságszagot áraszt. persze nem tudom, isten nyilván okkal teremtett ránk szőrt.

szóval a kisregény végén meg elmondanám, hogy szerintem aki akarja, szőrtelenítse, aki nem, az ne, ez a fiúkra is vonatkozik, de amelyik srác legyantáztatja a lábát meg a hónalját, ne legyen biztos benne, hogy a barátnője el lesz ájulva a látványtól... az más, ha valaki mondjuk úsuó, azoknál egy szőrtelen láb a kutatások szerint időt javíthat.

amit meg a jövőképról mondott valamelyik hozzászóló, ezen én is elgondolkodtam, bár én arra jutottam, hogy az előtt a korszak előtt lehet, hogy az lesz a divat, hogy az emberek a hajukat meg a szempillájukat szedessék le :D :D

méregdrága szőrbeültetést pedig keleti országokban most is végeznek, mivel az araboknál (HA JÓL TUDOM, ami nem biztos) a dús szőrzettel borított intim terület a termékenység jelképe, ezért azok a nők, akiket nyugaton a nőtársaik irígyelnének, itt éppen az ellenkezőért szenvednek.

regény vége, bocs a sok írásért, de nem bírtam ki, hog ne üssem bele az orrom :)

18/L

2010. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kötelességük, csak a társadalom várja el tőlük, hogy a hónaljuk és a lábuk szőrtelen legyen, mert így esztétikusabb. Az intimrész meg mindenkinek a magánügye, hisz azt az utcán nem mutogatják.
2010. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

Soha nem szoktam ebbe a kategóriába írni, de annyira édesek vagytok amikor bizonygatjátok, hogy miért jó szenvedni.

Kis túlzással a nagyapátok lehetnék (54), de azért is elmondom a véleményem. Értelmes ember nem borotválja magát. A lányoknak sem izléses, kislányosnak tűnnek, a fiúnak pedig inkább meg sem mondom milyen. Az ostoba kozmetikai cégek profitéhsége miatt találták ki, ti pedig egymást hergeltétek bele.

Én már rengeteg lánnyal voltam kapcsolatban az elmúlt évtizedekben, egy kivételével egyik sem borotválta a punciját. Annak az egynek a kipattogzott bőre volt a legvisszataszítóbb. Aki nem borotválja, annak éppolyan selymes szőr marad ott egész életében, mint a haja. És dzsungel sem lesz belőle, soha, senkinek. Az elrettentően szőrös képek a neten, mind a már rengeteget borotválástól megerősödött szőrzet.

A fiúitok meg azért szeretik, mert a szőrösben nem találják meg, mit is kell nyalogatni. De az a baj, hogy a szörtelenben sem mindig.

Mindegy, megérdemlitek amit kaptatok. Szenvedjetek.

2010. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

igen,elvarom hogy szortelenitse magat,szerintetek ha egy csajnak a hata szoros vagy a keze,vagy van bajsza,ne mondja nekem egy ferfi sem hogy otet nem zavarna,vagy ha a puncijan meg a honalatt 10 cm es szor log ki,hogy az istok fszaba nem zavarna?ha rovidre van nyirva az mar nem zavar,mindenkinek van egy feloranyi ideje hogy elvegezze ezt a dolgot egy heten egyszer.


clyde

2010. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim válasza:

az vagyok, aki a hosszút írta :D

csak annyit, hogy akinek az intim területekkel rossz tapasztalata volt, az a borotvált felületre gondol? nekem cukorpasztával csinálja a kozmetikus és utána puhább a bőröm, mint bárhol máshol. ezért is szeretem.2 és fél hét után sem pattogzik ki, sehol egy pattanás vagy benőtt szál. ha kinő, megyek újra. nem is drága ott, ahova én járok. :) amúgy lehet, h ez korosztályfüggő, apukám is mondja amikor mutatják a tvben azokat a huszonéves férfimagazinos csajokat, h neki nem jön be, hogy csupaszok. ő is 50 felé jár :)

2010. okt. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!