Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar ha szőrös bárhol egy csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha szőrös bárhol egy csaj?

Figyelt kérdés
Kötelességük mindig tökéletesen szőrtelennek lenni?
2010. okt. 14. 08:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 11:10


Te mekkora egy címeres barom vagy. Anyám borogass. És állításod szerint feleséged + lányod is van. Szerinted a tizen éves lányoknak azért kezd szőrösödni a nunijuk meg a hónaljuk, mert a borotvával a csupasz bőrüket kapargatták?

GIGALOL!

Remélem max egy unatkozo 11 éves hülye vagy, különben tajgetosz lett volna a te helyed, nem az internet.

2010. okt. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 anonim ***** válasza:
Ja, meg mi az, hogy 5000 évig elvoltak szőrtelenítés nélkül az emberek? Már az ókorban is szőrtelenítettek, képzeld...
2010. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:

nem kell sértődni, amit írtam, igaz


Nem érdekel, ki milyét borotválja le, de ne ossza itt az észt, hogy az milyen higiénikus, meg szép és elkerülhetetlen. Egy frászt, csak ez a divat és amúgy egy kínlódás mindenkinek.

És bizony igaz, hogy 5000 éve senki nem borotválta soha a nemiszervét. Én csak 20 éve voltam tini, de akkor szóba sem került ilyesmi sehol.

A nap süt, a fű zöld, a szél fúj, a punci szőrös. Ez egy ilyen alapigazság volt még akkor is.

2010. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:

Az ókorban a gladiátorokat is csupaszra borotválták.

Gondolom akkor a nők sem voltak kivételek.

2010. okt. 15. 11:06
 45/63 anonim ***** válasza:

Ne jó, nem bánom.

A gladiátornők lehetnek kopaszok ma is. :))

2010. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
Attól mert 5000 vagy akár 20 éve nem volt valami az szentesíti azt, hogy ma se legyen? (lásd Internet) Az a baj veled, hogy igen, igaz amit írsz: régen nem borotválták a pinájukat. ÉS? Teljesen irreleváns a dolog.
2010. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy meg elárulom, hogy nem véletlenül szőrösödik se a lábad köze, se a hónaljad, sőt a lábad és karod sem. Pont, hogy az említett részeket védik a kidörzsölődéstől, sőt, az intim szőrzet elég jó védelmet nyújt a gombásodás ellen is, mindkét nemnél, bár elsősorban a nőknél van hatása. Csak abban semmi üzlet nincs, így veszel borotvát, mész lézeres szőrtelenítésre, veszed a méregdrága hüvelykúpokat, kened magadra a méregdrága kenőcsöket, hogy a ruhádtól dörzsölt és irritált bőrödet karbantartsd, aztán a kenőcs miatt tönkrement bőrre újabb krém... Jó ötlet volt ez, noh. Ismétlem magam, de akkor sem véletlenül van szőr a testen, ahol van.


Amúgy elmondjam, mi lesz a következő divathullám? Amikor már a népesség kellőképpen nagy százaléka véglegesen, lézeresen szőrtelenítve lesz, figyeld meg, ahogy hirtelen divatos lesz a természetes szépség, és szőrbeültető klinikák lesznek, ahol (nagyobb vagyonért) visszanyerheted bőröd hamvas szépségét, a finom pihékkel egyetemben.


De nyugodtan lehet hinni abban, hogy ez így egészséges, amennyit csak akarsz, szerencsére a barátnőm nem ilyen hülye, és nőnek néz ki, nem pedig egy pubertás előtti kislánynak :)

2010. okt. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy borotváljátok.

A tiétek, ti kinlódtok vele, azt csináltok amit akartok.


Csak az tetszik, hogy megpróbáljátok undorítónak beállítani az édesanyátokat, csak mert az övé szőrös maradt. Pedig nem ő az ostoba, ha százszor elismétlitek, akkor sem.

Azért jól szórakoztam rajtatok, de meguntam. Többé itt nem vitatkozom erről.

THE GAME IS OVER

2010. okt. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

"Csak az tetszik, hogy megpróbáljátok undorítónak beállítani az édesanyátokat, csak mert az övé szőrös maradt. Pedig nem ő az ostoba, ha százszor elismétlitek, akkor sem."


Senki sem mondta egy szóval sem, hogy az az édesanya ostoba, akinek szőrös. Ne írj olyat, ami nem igaz. Továbbá: megfogalmazásodból "pedig nem ő az ostoba" az jön le, hogy te tartasz minket ostobának.

Megjegyzés: senki sem állította be undorítónak. Tudod, van, akinek ez tetszik, van, akinek meg az. Mert egyszerűen csak nem vagyunk egyformák.

2010. okt. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:

Az igaz,hogy a szőrnek van értelme..Nem véletlenül került ránk és hogy a fertőzéseket, kórokozókat védi ki,de én is mint annyi 18 éves lány,szőrtelenítek.Egészségügyi iskolába járok,utolsó évemet végzem,tisztába vagyok a szőr előnyeivel,de egyszerűen "ez az elvárás",hogy szőrtelenek legyünk.Egy sráccal az ágyban szétraknám a lábam és szőrős lenne,nem biztos,hogy folytatni akarná a dolgot,mert a szőrtelen a tuti..Idegbajt kapok attól is,ha egy srác szőrteleníti magát,azt pl teljesen kiábrándít,a hónalj a mániám,hogy ott szőrtelen legyen,de mikor a pasik is szőrtelenítik a lábat,mellkast,na attól agybajt kapok.Szőrt védelmet ad,de a lányoknál ez már úgymond nem játszik..Nekem ugyanúgy szőrtelen a hónaljam,lábam és az intim részem,pedig tudom mi az úgymond "helyes".De a pihéket nem szedem le,fehér bőröm van és sötét hajam,mellette fogyókúrázom,van bőven felesleg rajtam így a derekamon látszanak a szőr szálak,de nem zavar és a páromat se. :) Na,nem szőrözök tovább inkább megszabadulok most a hónalj és intim "bundámtól". :)

18/L

2010. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!