Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar ha szőrös bárhol egy csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha szőrös bárhol egy csaj?

Figyelt kérdés
Kötelességük mindig tökéletesen szőrtelennek lenni?
2010. okt. 14. 08:27
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
21%

Egy lánynak alapból soha nem szőrös a lába meg a hónalja sem. Csak akkor lesz az, ha a sok borotválástól a szőrzet megerősödik. Aki nem nyúl hozzá, élete végéig ellesz egypár pihével.

Én már sok bajszos lányt is láttam, mert először a két-három pihét megpróbálta kiirtani. Aztán egész életében szenvedett miatta

2010. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
100%

"Egy lánynak alapból soha nem szőrös a lába meg a hónalja sem."


Akkor anyámnak mitől tiszta szőr a hónalja? :D

2010. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:

talán mert ő már nem lány :)

Valszeg borotválta, a hónaljat szokták a lányok régen is.

Nekem fiú létemre is alig szőrös a hónaljam, pedig a mellemen elég sok van

2010. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelességük. Mért? Neked kötelességed? Én spec. utálok borotválkozni, akkor a csajomtól mért várjam el, hogy szeressen? Ez persze nem azt jelenti, hogy full igénytelen legyen, de azért szerintem mindig tökéletesnek egyáltalán nem kell lennie.
2010. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
100%

11:10esnek


Mi az, h alapból nem szőrös a lába meg a hónalja? Te hol élsz? A pubertáskor kezdetekor kezd megerősödni mind a fiúknál mind a lányoknál a testszőrzet. Miért, szted én 13 évesen a pihéket kezdtem el epilálni? Ezt mégis honnan vetted?:O

2010. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a borotválástól erősödik a szőr hülyeséget felejtsétek már el...
2010. okt. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:29


"Miért, szted én 13 évesen a pihéket kezdtem el epilálni? Ezt mégis honnan vetted?:O"


Rossz a genetikád. :D

2010. okt. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
35%

"Miért, szted én 13 évesen a pihéket kezdtem el epilálni?"


Igen, úgy gondolom


33 éves feleségem van, és sok hasonló korú lányismerősöm, akik soha nem borotváltak semmilyüket.

Tudom, hogy nem lesz a lányokon soha komoly szőrzet, ha nem nyúlnak hozzá

2010. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
89%
Mármint van néhány ismerősöd hasonló genetikával, akik olyan szerencsések, hogy pihés szőrük nő csak, emiatt sosem kellett borotválniuk, TEHÁT a borotva a hibás. Kitűnő logika.
2010. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
61%

Nem a borotva a hibás.

Elmondom ki.


Elsősorban az internet miatt van, amin keresztül a sok kiéhezett tini meggyőzte egymást, hogy ez így szebb higiénikusabb. Ez persze nem igaz.


Az emberiség elég jól elvolt párezer évig női borotva nélkül is, ezután sem lenne semmi baj nélküle. Viszont megspórolnátok vele rengeteg szenvedést.

De ha nektek megéri, én senkit nem beszélek le. (az asszonyon kívül)

2010. okt. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!