Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondol egy lány, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol egy lány, ha egy csaj barátja, kimutatja, hogy tetszik neki? flörtöl vele, ilyesmi. Az utcán, vagy bárhol

Figyelt kérdés

szóval a barátom, ha les egy csajt, akkor nekem égő, hogy a párom őt nézi, vele flörtöl, miközben az én kezem fogja?

a csaj ilyenkor lenéz engem és röhög a markában? és miért mosolyognak vissza? mire jó ez az egész, ha úgy sem lesz belőle semmi?


2010. máj. 26. 13:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Érdekes,de Te nem örülnél neki,ha egy pasi szemezne veled? De azért az már gáz,hogy előtted is csinálja.
2010. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de ilyenkor én beégek a csaj előtt????

hogy bíbí szebb vagyok nálad

bíbí bejövök a pasidnak he-he

vmi ilyesmiket????

mert én utálom az ilyen srácokat, akik engem lesnek, miközben ott a bnőjük

de gondolom más csajok messze nem így vannak

tekintve, hogy mosolyognak a páromra, ha ő kezdeményez

2010. máj. 26. 13:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem szimpatizálok az olyan fajankókkal, akik engem mustrálgatnak, miközben a barátnőjük kezét fogják, mert ebből látszik, hogy nem lesz egy hosszútávú kapcsolat. Szerintem nem röhög ki olyankor a másik lány, szimplán csak ragyog a rivaldafényben, ami a srác által körbeveszi, élvezi, hogy tetszik egy fiúnak. Az pedig, hogy barátnője is van, még jobban erősíti benne az érzést, hogy "jó nő".
2010. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéled meg ezt a barátoddal?
2010. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

mert letagadja, hogy bárkit nézne

és elkezd ordibálni

2010. máj. 26. 14:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Az ilyen srácok nem tanultak meg félni a barátnőjüktől. :D


Engem az exem "idomított be" ilyen téren (mondjuk egy alkalom elég volt :DDD). Mentünk a palace felé we-ben, mikor megláttam egy elég feltűnően jól kinéző szőke kis csajt és ott ragadt a szemem. Ő is nézett. Abban a pillanatban, hogy egymásra mosolyogtunk a barátnőm olyan váratlanul hason vágott (és olyan erővel), hogy hirtelen azt hittem két uton távozik egyszerre a fishmac. :D Végül csak annyit reagáltam önkénytelenül, hogy "HAAAHHHH" (hogy ez nyögés volt-e, vagy ordítás, nem igazán tudom megállapítani, de elég hangos volt ahhoz, hogy sokan felfigyeljenek ránk).


A legmegalázóbb az volt, hogy "bámulatom tárgya" még akkor is hangosan vihorászott, mikor már nem is látszott a tömegben.


Na ez egy életre elég volt, hogy megtanuljam. minimum akkor, mikor velem van a barátnőm, ne nézzek más csajokat.


20F

2010. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ehhez "tökös" csaj kell

én max besértődve haza megyek

vagy a párommal veszekszem ez a "de nézted! nem, nem néztem!de igen" stílusút.

bár én is olyan belevaló lennék...

2010. máj. 26. 15:49
 8/10 anonim ***** válasza:

ezzel a veszekedéssel nem mész semmire.. (amúgy epikus sztori :D)

Szerintem add vissza neki valahogy. Szerintem van 2 út, megmutatod neki, hogy téged ez tényleg baromira zavar és ha el akar menni valahova, mondd le, hisz nem akarsz égni stb. reagálnia kell arra, ha látja hogy (valóban) szomorú vagy, mert ha nem teszi, akkor ez az egész kapcsolat felejtős..


A másik, hogy játtszál kicsit vele, nézz másokra, tegyél megjegyzést, előbb utóbb fel fogja hozni, és akkor érvnek felhozhatod azt, hogy ő is ezt csinálja.



Amúgy meg nem derül ki pontosan, lehet, hogy túl féltékeny vagy, objektíven gondold át, hogy mit értesz flörtölés alatt, csak mert általános a féltékenység, mikor a pár egy másik féllel beszélget. Az meg egy szimpatikus emberi norma, hogy rámosolyogsz, ő meg visszamosolyog..

2010. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

azért nem hiszem, hogy én lihegem túl, mert ez a flörtölősdi mindenhol ott van, és egy előző pasimmal sem volt még ilyen, hogy lassan félek elmenni vele bárhova.

ez a srác sehol nem marad közömbös egy nő felé sem, mindegyiket észreveszi, figyeli

pl horgászásnál, ahol csoportok voltak, ha már női hangot hallott kitekeredett a nyaka, hogy honnan jön. és a következő női nevetésnél is, meg 1 óra múlva mégegy női hangra és a végén, amikor indultunk haza ránézett egy helyunkre leülő csajra és pont akkor igazította meg a sliccét.... ok. ha túl is dramatizálom, hihetetlen hogy véletlen mindenhol terem egy számára érdekes/kedves csaj, ,akit kitüntet a figyelmével

2010. máj. 26. 18:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, te pasid, te döntöd el, mit teszel. Javaslom az előző postomból először az első lépést. Ne mondd, mert az úgy se érdekli, kezdésnek jó, ha megkérdezi, hogy menjetek el pl valahova, mondd, hogy te nem szeretnél. Ha kikéri magának (most egyedül menjen?!) akkor simán igen-ezd le. Így talán ha megtudja a problémát, jobban át fogja gondolni. Ha nem fogja érdekelni, akkor rosszat húztál, mert az eleve nem jó, ha nem figyel az érzéseidre. Én ezt tenném.
2010. máj. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!