Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar ha szőrös bárhol egy csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha szőrös bárhol egy csaj?

Figyelt kérdés
Kötelességük mindig tökéletesen szőrtelennek lenni?
2010. okt. 14. 08:27
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
haján kívül tán szempilla és szemöldök is kéne, de a karját és a hátát szerintem, kevés nő gyantáztatja :D XD
2010. okt. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
87%

csakis a szőrös


a kopasz a tiétek lehet, nyalogassátok

2010. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
31%

Ott alul azért legyen valamilyen szinten szőrös, mégiscsak LEGYEN NŐ!

De máshol azért borotválkozzon, ha más én is megteszem, nap-mint-nap!

2010. okt. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm alkatából kifolyólag nagyon szőrös.Nyáron szőrtelenít,de ilyenkor télre pihenteti és engem egyáltalán nem zavar,sőt még izgatónak is tartom.
2010. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
100%
abban a kapcsolatban, ahol a résztvevők lelke (is) fontos, ott ez nem gond... nem attól fogok szeretni valakit, hogy szőrős-e (ha amúgy tiszta).. és ha szeretem, akkor vonzó is számomra
2010. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nemhogy nem zavar, engem inkább a csupasz, kislányos-barbibabás csajok zavarnak, de nagyon. Nem érzem magam pedofilnak, hogy kislány p..cit nézzek...


Egyébként általában a lányok rontják el magukat, mert egy szépen, természetesen pihés kar és láb kifejezetten szép, ellenben egy folyamatosan tépett, megkínzott, kiütéses bőr meg inkább visszataszító.


Aki meg attól gusztustalannak érzi magát, hát őt sajnálom. Ebből is látszik, hogy milyen zseniálisak a divatszakemberek, hogy dolgokat annyira le tudnak nyomni az emberek torkán, hogy azt már a legteljesebb mértékben természetesnek veszik.

2010. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
engem rohadtúl zavarna ha olyan körszakálla lenne mint nekem.
2010. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:

Rövid szőr, pár napos az nem gáz. De ne legyen szőrös lábu lány

http://www.youtube.com/watch?v=nsYPDmFPXPs

Meg a hónaljkutya sem vonzó, de ahhoz tényleg rossz gének kellenek.

2010. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:58

Igazad van javítom "a haján és a szempilláin,szemöldökén kívül ne legyen rajta szőr" XD

2010. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
42%
Számomra kiábrándító, ha egy csajnak szőrös a hónalja, vagy a lábai. Ellenben a szemöldöke lehet dús. :) Lehet lepontozni. :D
2010. okt. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!