Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? ( bővebben lent )!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? ( bővebben lent )!

Figyelt kérdés

Már 3 éve élek a párommal, és úgy érzem kezd elmúlni a szerelem. Szeretem, megbántani nem akarom, és tudom hogy ő nagyon szerelmes.

Már pár hónapja motoszkál bennem egy érzés, egy harmadik iránt. Aki 12 évvel idősebb nálam. A munkám kapcsán ismertem meg. Többször jön az irodámba, szemezünk. beszélgetünk szinte mindig, ha a városban találkozunk dudál, integet. Ezeket vehetem jelzésnek? Valóban tetszem neki? Sokat gondolok rá. :(

Szerintetek?


2010. okt. 12. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tisztességes úgy kapcsolatot kezdeni, hogy az előzőt még nem zártad le. Valakit elhagyni egy másik miatt meg... erősen lutri, főleg, hogy alig tudsz róla valamit.
2010. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is az elhagyásról van szó. Úgy érzem azt nem tudnám, csak érdekel, hogy én képzelem be hogy tetszem neki, vagy valóban erre utalnak a jelek .?
2010. okt. 12. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen arra utalnak. Dehát, nekem is bejön a szomszéd néni menye, ő is köszön az utcán, integet, csak hát, férje és családja van, ugye. :)
2010. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nagyviri ***** válasza:

A jelek arra utalnak, hogy te kezdesz a jelenlegi kapcsolatodból kifelé kacsintgatni. A harmadik, az általad leírtak szerint csak úgy viselkedik, ahogy ismerősök szoktak egymás között: köszön, beszélget veled, rád dudál az utcán....

Ha szeretne tőled valamit, akkor ennek nyilván más jelét is adná, pl meghívna egy kávéra, stb.

Ha biztosra szeretnél menni a másikkal illetően, akkor te is meghívhatod valamire, aztán ha feladja neked a magas labdát, akkor már többet fogsz tudni.

Jelenlegi pároddal kapcsolatban viszont gyorsan el kéne dönteni, hogy mit szeretnél, mert az ember nem kacsintgat másfelé, ha otthon minden oké.

2010. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen tetszel neki XD


de nekem meg tetszik a volt töri tanárom XD [legalábbis még anno jó nő volt most ki tudja XD] meg még hány másik :P nem jelent túl sokat h tetszel neki XD + ha azt mondod h úgyse tudnád elhagyni a jelenlegit akkor miről is beszélünk?

2010. okt. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!