Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kapcsolataim nagy része egyforma véget ér. És már mástól is halottam hogy így végződik.

Én jobban szeretem a kemény, férfias férfiakat, ne legyen erőszakos állat de azért legyen határozott, igazi férfi. Na ehhez képest az eddigi barátaim pár hét után mind elpuhultak, csöpögősek, nyavalygósak lettek. És nem értem miért. Én épp elég érzékeny és lelkizős vagyok de ezek a pasik felül múltak. A mostani párommal is minden olyan jól indult, humoros, jókedvű, laza, határozott ember volt, aztán most olyan hisztiket csap, sír, folyton lelkizik, nyavalyog, gügyög, folyamatos érzelmi kitörései vannak, percenként mondja (vagy írja sms-msn) hogy szeret és nem tud élni nélkülem de ráadásul olyan csöpögős formában hogy már rosszul vagyok tőle.

És a szívem szakad meg mert látom hogy tényleg szeret és körül rajong de nekem ez sok, nem bírom, lassan már undorodom tőle nem tehetek róla, igyekszem megerőltetni magam de nem megy tovább.

Nem tudom hogy miért van ez, bután hangzik de egyszerűen túlságosan szeret, nekem ez sok, egyfolytában áradozik rólam meg a szerelmünkről de én már nem szeretem.

És nem tudom hogy mondjam meg neki, nem akarom bántani, de nem jár sehova, nem beszél senkivel, nem csinál semmit csak rám "vár" egész nap, biztos hogy más lány oda lenne egy ilyenért de nekem ennél férfiasabb férfi kell, aki szeret de azért van némi tartása és büszkesége (hozzátenném hogy én is eltudom veszíteni a büszkeségem és alá menni ha nagyon szeretek talán épp ezért vágyom valakire akibe kapaszkodhatok nem pedig együtt csöpögünk.)

Velem van a baj, mért taszít ez a rajongás, más biztos örülne ha ennyire szeretett és gyengédséget kapna, én miért nem?


2010. okt. 12. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nő nem örül ha a pasija nem férfi. Ebből szakítás lesz.
2010. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
he idefigyelj te jánygyerek:D gyere össze velem és mars a konyhába pofa be én dumálok és kapod a pofont neked egy strici kell nem barát:D:D gyere csak majd én megmutatom:D
2010. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Éppen ezért kellene időben tudatni, hogy hiába fárad.
2010. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

teljesen egészségesen gondolkodsz

habár pár csalódás után értékelnéd a csöpögőseket is, de neked még megvan az egészséges önbizalmad

maradj ilyen :)

2010. okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem minden vágyam egy ilyen pasi, hol itt az igazság?!:D
2010. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A baj az hogy a keményebb, önállób srácok utálják a csöpögős önnálótlan lányokat akik "beléjük kapaszkodnak". Ha így folytatod kifogsz valami szadista részeges állatot. Max annál lenne esélyed sztem.
2010. okt. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy elhiszem hogy idegesít, én már rég kidobtam volna. Az ilyen szintű önnálótlanság és tapadás borzasztó irritáló. Egészséges embernek ez sok...
2010. okt. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"nekem minden vágyam egy ilyen pasi, hol itt az igazság?!:D"


Itt vagyok!!! :)

2010. okt. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy most hülyeséget írok de az futott át az agyamon hogy az erősebb férfiak a gyengébb nőket szeretik a nyálasakat akik mindent odaadnának nem hiába látunk szép vonzó külsejű férfi mellett csunyácska lányt, a puhány papucs férfiak pedig az erősebb nőket kedvelik valahogy ez vonzza őket én is egy erős egyéniségnek tartom magam utasító vagyok a férfi helyett szeretek gondolkodni és eddig nekem is gyengébb férfim akadt.legközelebb ha párom lesz azt fogom csinálni hogy visszafogom magam és hagyom hogy ő irányítson ha nem sikerül neki és ujra én leszek a férfi mellette akkor majd jön egy következő addig kell keresni amíg rá nem találsz egy olyanra aki feléd kerekedik
2010. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a Te fajta lányokat, de ez nem személyeskedés, csak a típusod nem bírom. Szerintem érzéketlenségre vall, ha más szerelmét így írod le. A probléma ott kezdődik veled, hogy szerintem még nem csalódtál. Nem estél még úgy igazán pofára, hogy értékeld, hogy szeretve vagy. Szerencse vagy sem, de eddig mindig olyan pasikat fogtál ki, akik nagyon szerettek téged. Szerintem a kapcsolat elején azért Te is ilyen vagy, csöpögős, fellángolós szerelem, csak nálad nem tart ki, úgy mint náluk. Az, hogy egy pasi ilyenné válik az annak a jele, hogy érzelmileg bizalmat szavaz neked, érzi, hogy megnyílhat, szóval azért nem hiszem azt, hogy Te végig flegmán tűröd a rajongást a kapcsolat elejétől fogva.


A gonosz megoldás az lenne, hogy egy igazi f@szparaszttal hozzon össze a sors. Aki megaláz, aki nem keres, aki eltűnik napokra, akin majd Te csüngsz, és aki miatt majd Te sírsz, és Te írod az smsbe, hogy "nagyon szeretlek, hívj ha ráérsz".


Szerintem az nem tetszik neked ebben az egészben, hogy tálcán kínálja fel magát. Nincs miért harcolni, kisujjad se mozdítod, nem kell tenned érte semmit ... amiért nem küzdesz, nos, az annyit is ér számodra. Ez elég buta gondolkodás. Ha kapnál egy autót, azt se törnéd össze. Jól gondold meg, hogy mit csinálsz, mert nem mindig lesz így, hogy a pasik körberajonganak.


Amúgy tudod mi a nevetséges? Hogy az ember mindig másra vágyik, mint ami jut. Félő, ha megkapnád azt amire "vágysz", akkor nagyon nagyot csalódnál.


A barátodat meg nem szereted. Ha szeretnéd, nem lenne sok az amit ad, nekem sose volt sok, ha szerettek.

2010. okt. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!