Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm megígérte, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm megígérte, hogy a jelenlétemben nem dohányzik. A minap mégis rágyújtott. Ez jelent vmit? 22F

Figyelt kérdés
Szóvá is tettem neki, sőt látta is rajtam, hogy nagyon nem tetszik a dolog. Meg is mondtam neki, hogy vagy annyira sem tisztel és nem is szeret, hogy betartsa amit megígért, vagy nem is érzi jól magát velem ha még akkor is a cigi jár a fejében amikor velem van. Persze mondta hogy ez kivétel. Szerintetek? Tényleg nem tisztel? Vagy nem jó neki velem ha nem tudom a cigiről elvonni a figyelmét? Egyáltalán érdemes ezen problémázni?
2010. okt. 12. 10:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"De én soha az életben nem vonzódnék olyan nőhöz..."


Köszönjük az infót, de nem rólad van szó (bármilyen meglepő), hanem a kérdezőről, aki azért feltehetőleg vonzódik a barátnőjéhez.


Kérdezőnek: persze ebben igazad van ez már más kérdés, hogy nem tartja be, amit ígért. De valszeg azért ígérte meg, mert szeret téged, és próbált kedvezni neked. Aztán persze nem tudta betartani. Most érted, ha ez egyszer történik meg, akkor fátylat rá (sztem), de ha állandóan ígérget fűt-fát és azt megszegi, az már más kérdés. De most egy esetből sztem nem kell drámát csinálni...

2010. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:02


Jaja, pont a nemdohányzó hisztizik, a dohányos pedig soha. Kivéve azon ritka alkalmakkor, mikor egy napig nem kap cigit.

2010. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Az exem pont azzal védekezett mindig, hogy a cigi megnyugtatja, egyébként mindig idegesen látnám. Én pedig rámutattam, hogy ha nem dohányozna, akkor nem is lenne ideges az elvonási tünet miatt.
2010. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Én egyedül ezt az egy dolgot nem szeretem benne. Még az se zavar ha akkor gyújt rá amikor nem velem van. Próbálkoztam csók megvonással, de igazából undorító is megcsókolni egy olyan lányt akinek füstölög a szája:S - erre persze bújni akart hozzám...


Na mindegy. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e még ilyen. Ez volt az első alkalom hogy akkor cigizett amikor kettesben voltunk. Hát majd meglátjuk.

2010. okt. 12. 11:47
 25/28 anonim ***** válasza:
még egyszer rágyújt a közeledben kegyetlenül verd el, told fel a cigarettát az orrlyukán keresztül, aztán verd bele a fejét a legközelebb lévő tárgyba, utána meg szarj a hátára
2010. okt. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

akármikor rágyújt, SOHA ne vedd magadra

nálunk is ez van, a párom utálja ha cigizem, már próbáltam letenni, de csak az lett belőle, hogy inkább kevesebbet találkoztam a barátommal, mert vele nem volt szabad rágyújtani

most határidőt adott már megint, hogy mikor teszem le.

szerintem hagyd őt cigizni.

2010. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
azt jelenti hogy terhes
2010. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az én barátom is dohányzik, de mióta velem van, alig szívja, és mikor együtt töltjük a napot, max 2 szálat szív el egész nap...

És nagyon sokáig egyáltalán nem láttam cigizni, pedig volt, hogy fél napokat együtt töltöttünk. Tiszteletben tartja, h nem dohányzom és le is fog róla szokni.

2010. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!