Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt mondta egy pózolós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta egy pózolós "miniszoknya-kifestetthaj-rózsaszíncucc-butafejű" lányra a jelenlétemben, az egyik haverjának, hogy "ha ilyen barátnőm lenne nem bánnám ha nem tudna angolul". Megsértődtetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Szerintetek én fújom fel, vagy tényleg sértő volt? Egy afféle Paris Hilton utánzó, pózoló, buli arc lányra mondta ezt. Én nem vagyok buli-arc, és a párom se, akkor nem értem miért tetszik neki. Meg úgy nézték a haverjával mintha nem lenne már kit du..nia évek óta. :(

Fel fújom?

(megjegyzés: minden elfogultság nélkül "tucat" feje volt a csajnak, semmi extra szépség nem volt rajta)


2010. febr. 16. 12:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Én férfi vagyok, de, ha nő lennék ennél nagyobb sértés nehezen érhetne. Nem megsértődni kell, hanem keményen leszúrni érte. Ilyenért simán. Ráadásul előtted!
2010. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Már leszúrtam, és azt mondta viccelt. De annyira rosszul esett. Most nincs itthon és nem hívhatom fel, de írtam neki egy sms-t, remélem elgondolkozik rajta.

[link]

erről a képről van szó. (nem írtam, hogy kép)

2010. febr. 16. 12:34
 3/28 anonim ***** válasza:
varj, ez 1 kommentar volt, vmi közösségi oldalon??
2010. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem, itthon ültünk a párommal, meg a haverjával és ő ezt mondta erre a csajra. Nem kommentár (max szóban)
2010. febr. 16. 12:37
 5/28 anonim ***** válasza:
de hol volt ez a kep? nem vagom. :S
2010. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Én biztosan megsértődtem volna. Amíg mellettem van és engem szeret, addig nem bánom, ha ilyen megjegyzéseket tesz - de én ne halljam. :D

Szerintem ő is megsértődne, ha Te tennél egy ilyen megjegyzést. :)

2010. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
84%
Egyáltalán nem értem, hogy milyen szerencsétlen, elnyomott nők vannak itt az oldalon. Hát még szép, hogy nem fújod fel a dolgot. Azt se tudom, hogy lehet megbocsátani egy ilyet. Hogy jön egy pasi ahhoz, hogy megalázzon. Rendben van hogy ránéz, már csak azért is, mert az ilyet nem lehet nem észrevenni, de hogy nem bírja szó nélkül hagyni...atomgáz! Nyilván ha te lennél neki a megfelelő, akkor ilyet még álmában sem gondolna, főleg nem hangoztatná. Azért annyi tartás legyen már mindenkiben, hogy nem tűri el ezeket.
2010. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én ha rákattintok a linkre, előhozza a képet.
2010. febr. 16. 12:39
 9/28 anonim ***** válasza:
Én nem biztos hogy így fognám fel!Lehet megkérdeztem volna hogy ha franciául tud az már jó?És mondtam volna hogy drágám, és tudok min a 2 féle nyelven!
2010. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
Amúgy meg ez a csaj egy idióta hányás...ocsmány ennyi
2010. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!