Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom azt mondta egy pózolós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom azt mondta egy pózolós "miniszoknya-kifestetthaj-rózsaszíncucc-butafejű" lányra a jelenlétemben, az egyik haverjának, hogy "ha ilyen barátnőm lenne nem bánnám ha nem tudna angolul". Megsértődtetek volna a helyemben?

Figyelt kérdés

Szerintetek én fújom fel, vagy tényleg sértő volt? Egy afféle Paris Hilton utánzó, pózoló, buli arc lányra mondta ezt. Én nem vagyok buli-arc, és a párom se, akkor nem értem miért tetszik neki. Meg úgy nézték a haverjával mintha nem lenne már kit du..nia évek óta. :(

Fel fújom?

(megjegyzés: minden elfogultság nélkül "tucat" feje volt a csajnak, semmi extra szépség nem volt rajta)


2010. febr. 16. 12:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
69%
Hát jócsúnya szegény csaj:D
2010. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
12:2-es vagyok, most néztem meg a képet...hát csak gratulálni tudok a barátod ízléséhez :) ez a csaj nem szép. nem is csúnya, de nem az a húde...ráadásul ízléstelen a ruhája, agyi szintjét meg mutatja az "angol" szöveg, ami így, ebben a formában azt jelenti: ágy strand/part :P:):)
2010. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
12:52, bocs
2010. febr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
velem is történt hasonló eset. de akkor ő kommentárt irt oda, szintén haverral. a magyarázat az volt, h csak poénból. nos, nekem ez a " poénjuk " annyira rosszul esett, h 1 hét szünetet kértem tőle. de aztan megvaltoztam. belekezdtem uj dolgokba, a legtöbbet sikerul talán sikeresen végezni. tehát ez 1 löket is lehet, ami előrevisz. ha meg vkinek az ilyen üresfeju libak jönnek be, akkor egészségükre. a helyedben elbeszélgetnék vele, h nem volt vmi szep tole.
2010. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyes csaj,partys ruhában,nem csúnya egyáltalán,és amúgy a szórakozóhelyre utalt.Csak nagy betűvel kellet volna írnia a kezdőbetűket.A barátod továbbra is tuskó.
2010. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
79%
Ti vakok vagytok? Ez a csaj elől deszka hátul léc, meg lófeje van. Na de mind1 a barátod tényleg bunkó volt, én meg fogadnám (ha a helyedben lennék) a David Beckem-es hozzá szólást.. vagyis valami hasonlót szólnék be a pasimnak :)
2010. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
78%
Az én párom nem a haverjának mond ilyeneket hanem nekem...Mindegy,most nem rólam van szó,csak van a te párodnál trógerebb!Még szép hogy kiakadtál,mégis mit képzelnek ezek,vágj vissza valami földbedöngölő dumával,itt olvashattál néhány jót!Amúgy ez a csaj hát...olyan "b@sszatok már meg" feje meg tekintete van...:S
2010. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
78%
Bad bitchet (rossz k*rva) akart írni?:D:D:D Mert ez így "ágy tengerpart"- ot jelent:D Gondolom a pasid ezért is mondta, hogy nem bánná, ha nem tud angolul. :D De a dolog lényege meg felháborító...
2010. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!