Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnommel 6 honapja vagyok eggyutt! Mikor osszejottunk ciggizett es kertem ra h hagyja abba! Kb masfel honapja nem szivott es mot megint ragyujtott! (? )

Figyelt kérdés
Azt mondtam hogy szakitok vele ha ragyujt es h valasszzon vagy a cigi vagy en! de szeretem es nincs szivem szakitani !:(( Mit tegyek?
2010. szept. 1. 13:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
elvileg nagyon nehéz leszokni a cigiről (azért mondom, hogy elvileg, mert nem dohányzom és fogalmam sincs, milyen lehet abbahagyni hirtelen), inkább azt mondom, mit ne tegyél: ne szakits emiatt vele..
2010. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ugyerzem hogy fontosabb neki mint en:( szeretem teljes szivembol
2010. szept. 1. 13:53
 3/17 anonim ***** válasza:
ha fontosabb lenne, akkor meg sem próbált volna leszokni róla.. használd a fejed! (ha megint rágyujt, fejeld le)
2010. szept. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
:)) inkabb kihagyom:P
2010. szept. 1. 13:57
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
en cigizem mar par eve...a cigi nem ugy van,hogy fontosabb,mint te...egyszeruen ez egy szenvedelybetegseg,en ugy gondolom,hogy tokeletesen el tud ferni egymas mellett a ket dolog...megprobalta nem? par honapig ment de most megint rajott...ez a szar,a cigi nem guy van,hogy leteszed es egy honap es vege, neha feltor az emberben hogy de jol esne es ragyujt, aztan jon meg egy es meg egy. max kerd meg ha teged zavar,amikor veled van v e szivja,mert zavar,vagy hanem amennyiben lehet kevesebbet szivjon, ez sztem elfogadhato dolog lenne.
2010. szept. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Én dohányzom, és marha nehéz leszokni... már próbáltam. Am elég szenya dolog ezmiatt kidobni a csajt. Biztos vok benne, h te sem vagy tökéletes. Gondolj bele az ő helyzetébe... sarokba szorították egy olyan dolog miatt, amin qrva nehéz változtatni. Azon sem csodálkoznék, ha ő dobna ezért téged.

Úgy jöttél vele össze, hogy dohányos volt. Előbb kellett volna gondolkozni.

2010. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
en miatta szoktam le meg mielott oszejottunk es azota egy szalat sem szivtam. en se vagyok tokeletes de 2 evet cigizem . es mindjart egy eve egy szalat sem szivok.
2010. szept. 1. 14:01
 8/17 anonim ***** válasza:
gartula,irigylem az elszantsagod :)
2010. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Mekkora hülye vagy! :) Méghogy fontosabb neki a cigi mint Te!! Neked fontosabb a cigi téma mint Ő, mert ezért eldobnád! Gondolkozz már! Most mi is a fontossági sorrended? Jól tenné ha kidobna!
2010. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit, akkor nem kérem, hogy válasszon köztem és a cigi között. Majd ha úgy dönt magától, hogy leszokik értem, akkor örülök neki, ha meg nem akkor ez van. Max megkérem, hogy a közelemben ne gyújtson rá olyan sokszor.
2010. szept. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!