Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz meg az én jelenlétem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz meg az én jelenlétemben is más nőket és miért jegyzi meg nekem, hogy milyen jó nők? És ezt ma is miért kellett neki csinálni? (lent)

Figyelt kérdés

Elmentünk ruhát vásárolni, és ott volt egy ismerőse, egyfolytában azt stírölte, és már idegesített.

Mielőtt elindultunk itthonról, azt mondta siessek a ruhavásárlással, mert még dolga van.

Felpróbáltam egy-két cuccot, de nm tetszettek, ezért mondtam h mehetünk, de ő nem akart. Mondta h nézzünk még szét, hátha találok vmit, mert van ideje.


Aztán bevágtam a durcit, hogy miért nézegeti a csajt? Mg hogy ott van, akkor menjen hozzá oda (de ők személyesen nem is ismerik egymást, csak haverokon keresztül, meg onnan, h a csaj nézegeti őt közösségi oldalakon már jó pár hónapja) Tudom, h barátomnak bejön, mert mondta már régebben is. Elkezdi mondani, h "lehet vele jobban járnék, mert biztos kedvesebb lenne, mint te"


Közben + pont h ő velem mostanában bunkó. pl. felszedtem v. 3-4kilót, ő észre sem vette, csak onnan, h mondta neki egy havercsaj(akinek barátom szintén bejön)

Most ha mondom h fogynom kéne, akk azt mondja, h hát igen, van kis hasad, meg ilyenek!

Ja meg egy ilyen kijelentést tesz nekem, h "vannak rajtad kívül más szép lányok is"


persze, h vannak, de ne nézegessen már más lányokat előttem. majd ha a haverjaival lesz... sztem nem olyan szép lány, nem tudom miért kell ezt.


2010. máj. 4. 16:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ajajj.. megértelek. ennek előbb, vagy utóbb, de vége lesz. :S
2010. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%

Havercsaj:pfff.Chaver:héber eredetű szó ,jelentése:barát csaj,csaj:cigány eredetű szó,jelentése:lány

15-16 éves szint,ha nem tévedek.

Tedd lapátra,mert egyrészt egy f@sz,másrészt előbb-utóbb ő tesz Téged.Találsz nála jobbat.

2010. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én otthagynám, ha mást nézeget nem én kellek neki. Miért vagy még vele, ha ennyire semmibe vesz??

18/L

2010. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Meg ha fogysz akkor magad miatt és ne pasi miatt.
2010. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
1-2éevt tévedtél.
2010. máj. 4. 16:18
 6/18 A kérdező kommentje:
mert szeretem?:S
2010. máj. 4. 16:18
 7/18 A kérdező kommentje:
eddig rajtam kívül más lányt észre sem vett, de tényleg!! :(meg felpróbálok vmi ruhát, és eddig mindig mondta h hu , de jól áll, vagy hogy ezt meg azt vedd meg...most meg olyan közösmbösen rámnéz, és azt mondja h "kicsim, amelyik neked tetszik, én enm szólok bele" ......:(:(
2010. máj. 4. 16:19
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor megkérdezhetnéd, hogy mi történt, hogy most ilyen hideg lett hozzád.
2010. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

jah.. így is mindig azt keresi, hogy hogy köthetne belém.


"látod, már megint kezded"

"mindenben csak a rosszat keresed"

"a f*szért kell ilyennek lenned?"

"nincs más nő, fogd már fel, csak te kellesz, olyan k*rva nehéz ezt felfogni?"


stb...

2010. máj. 4. 16:34
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondjak,nem túl kedves!Közhelynek hangozhat,de nem érdemel meg.Sosem engednék meg ilyen beszólásokat azzal szemben akit szeretek s mindeközben az önbizalmadat is szép módszeresen leépíti majd.
2010. máj. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!