Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm megígérte, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm megígérte, hogy a jelenlétemben nem dohányzik. A minap mégis rágyújtott. Ez jelent vmit? 22F

Figyelt kérdés
Szóvá is tettem neki, sőt látta is rajtam, hogy nagyon nem tetszik a dolog. Meg is mondtam neki, hogy vagy annyira sem tisztel és nem is szeret, hogy betartsa amit megígért, vagy nem is érzi jól magát velem ha még akkor is a cigi jár a fejében amikor velem van. Persze mondta hogy ez kivétel. Szerintetek? Tényleg nem tisztel? Vagy nem jó neki velem ha nem tudom a cigiről elvonni a figyelmét? Egyáltalán érdemes ezen problémázni?
2010. okt. 12. 10:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Egy bagóst nem tudsz leszoktatni a bagóról. Márpedig ez annak minősül. Legközelebb ne bagóst válassz nőnek.
2010. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
nem akarom leszoktatni. Azt ígérte meg, hogy a jelenlétemben ami az az 1-2 óra nem gyújt rá amíg együtt vagyunk. Én tudom róla hogy cigizik suli szünetben is, meg amikor bnőkkel van, azért sem szólok ha buliban rágyújt. De amikor velem van.....
2010. okt. 12. 10:38
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én együtt voltam egy olyan sráccal 2 és fél évig aki cigizett. Tudni kell, hogy én gyűlölöm ezt a szokást, a kedvemért a napi 1-2 dobozból lementünk napi 5 szálra. Sztem betartotta, volt amikor nem, veszekedtünk is, mert azt ígérte ha összejövök vele, tuti leszokik, mert tudja hogy zavar. Nem szokott le, a jelenlétemben cigizett, és nem is akarta abbahagyni, nagyon sokat veszekedtünk emiatt,aztán szakítottunk. Ha tehetném mégegyszer nem jönnék vele össze, persze nem csak e miatt, de egy dohányos, antidohányossal sosem fog kijönni.
2010. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Problémázni felesleges. A jelenlegi barátnőm erős dohányos volt mikor összejöttünk, én pedig sose dohányoztam. Viszont mivel szeret, és tudja, hogy utálom a cigit, egy év alatt szépen leszokott. Pedig nem csesztettem érte. Egy-egy buliban még most is rágyújt néha, de gyakorlatilag az utóbbi egy évben jó ha három szálat szívott el.

Ez mindig azon múlik, hogy a másik fél mennyire figyel rád. Az előző barátnőm is letette a cigit, aztán a kapcsolat vége felé újra rágyújtott. Igazából tőle se kértem ezt soha, de amíg szeretett addig figyelt rá, hogy ezzel ne zavarja meg a kapcsolatunkat.

Válaszút elé állítani a barátnődet részedről is önző dolog. Ha nem bírsz együtt élni a cigivel, akkor hagyd ott.

2010. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
21%
én is cigizek bnőm nem cigizett aztán akár hogy vitázott meg basztatott nem szoktam le egy dohányosnak nem lehet csak aztmondani h ne gyújts rá aztán végül bnőmet is rászoktattam és ennyi a történet:D
2010. okt. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Én csak a MIÉRT-et keresem. Egy hónapja vagyunk együtt. Már az elején megígérte, hogy nem gyújt rá. Aztán a minap mégis elővette.


Azért mert nem tisztel? Nem tiszteli ezt a dolgot, azt a 2 órát amíg velem van? Jó 1 szálat elszívott nem nagy ügy....de akkor is. ha én valamit megígérek, akkor betartom, ha nem is magam miatt, de a másik fél miatt. És ebből én azt veszem le hogy nem tisztel, nem fontos neki ez a dolog.

2010. okt. 12. 10:48
 7/28 anonim ***** válasza:
Utoló: hát gratulálok, egyszer biztos meg fogja köszönni a bnőd, hogy rászoktattad erre az undorító szokásra, mondjuk mikor tüdőrákban szenved...
2010. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Válassz másik nőt.
2010. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
12%

Te miért nem tiszteled annyira, hogy elnézed neki a cigizést? Amikor tudod, hogy szereti?


Meg lehet fordítani a dolgot. A cigi hozzátartozik, akkor is hozzátartozott, amikor összejöttetek. És úgy hisztizel most, mint egy csaj!!! Sőt, talán még jobban is! Ha szomjas vagy, neked is eszedbe jut, hogy inni fogsz. Még akkor is,a mikor vele vagy. Na ez ugyanígy működik nála is.

2010. okt. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

"Ha szomjas vagy, neked is eszedbe jut, hogy inni fogsz. Még akkor is,a mikor vele vagy."


Az, hogy az ember folyadékot vegyen magához, fiziológiai életszükséglet, a dohányzásról meg ugyanez nem mondható el.

2010. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!