Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bnőm megígérte, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bnőm megígérte, hogy a jelenlétemben nem dohányzik. A minap mégis rágyújtott. Ez jelent vmit? 22F

Figyelt kérdés
Szóvá is tettem neki, sőt látta is rajtam, hogy nagyon nem tetszik a dolog. Meg is mondtam neki, hogy vagy annyira sem tisztel és nem is szeret, hogy betartsa amit megígért, vagy nem is érzi jól magát velem ha még akkor is a cigi jár a fejében amikor velem van. Persze mondta hogy ez kivétel. Szerintetek? Tényleg nem tisztel? Vagy nem jó neki velem ha nem tudom a cigiről elvonni a figyelmét? Egyáltalán érdemes ezen problémázni?
2010. okt. 12. 10:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
41%
Jajj magyarázni azt nagyon tudsz 85%! Ki a halál írta itt, hogy fiziológiai létszükséglet?! Arra céloztam, hogy ugyanúgy a hiányát érzi. Megpróbáltam elmagyarázni egy hisztiző nemdohányzónak miért jut eszébe akkor is a cigi, amikor vele van. Tökmindegy, hogy létszükséglet vagy nem! Mielőtt magyarázol próbáld már meg értelmezni, nem pedig csak meglátsz egy szót, és arra ideböfögni a betanult sablonszöveget, még ha köze sincs hozzá!
2010. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Azért nem fogja letenni, mert a legtöbb dohányosnak az elvonási tünetei erősebbek, mint a vágy, hogy veled legyen. Legtöbb esetben a sorrend: cigi, te. Próbálkozhatsz vele, hogy leszoktatod, de csak vita lesz belőle, és ordítozás, ugyanis baromi erős függőséget alakít ki, és elég csekély az esély, hogy a kedvedért abba fogja hagyni. (Persze ő sem függő ha megkérdezed, csak nem tud nélküle élni)


Szóval vagy megszokod, vagy külön lesztek.


És nem azért cigizik, mert nem jó neki veled, hanem mert egyszerűen nem képes létezni nélküle. Nélküled meg könnyebben.

2010. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nade akkor ne ígérte volna meg tudod....nem az a baj hogy rágyújt, mert az az 1 szál amit elszív amikor velem van az nem számít. Hanem hogy nem tartja be. Ez a szomorú.
2010. okt. 12. 11:01
 14/28 anonim ***** válasza:

"Megpróbáltam elmagyarázni egy hisztiző nemdohányzónak miért jut eszébe akkor is a cigi, amikor vele van."


Én szerintem meg inkább te hisztizel. Csak nem dohányos vagy? :D

2010. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"És nem azért cigizik, mert nem jó neki veled, hanem mert egyszerűen nem képes létezni nélküle. Nélküled meg könnyebben."


Ez jelzésértékű. Akkor jobb is, ha otthagyja. :)

2010. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
utolsó egy igazi köcsög
2010. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
vagyis 10:45-ös ×D
2010. okt. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"utolsó egy igazi köcsög"


Nézd, ha az őszinteség igazi köcsögség, akkor igazi köcsög vagyok. De én soha az életben nem vonzódnék olyan nőhöz, akinek többet jelent valamifajta szenvedélyes függősége, mint én.

2010. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem vesz komolyan. Én bevallom őszintén, egyszer voltam csak együtt egy dohányzó férfival, de majdnem elhánytam magam a büdös ruhájától, meg a bagószagú szájától. Miért nem mondod ezt neki? Eszembe nem lenne egy ilyen büdös szájút utána megcsókolni.Később csak rosszabb lesz.
2010. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
10:45-ösnek szántam de mire leírtam már írtak százhuszan:D
2010. okt. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!