Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Mert ezt én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mert ezt én már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés
2,5 éve van bnő és nagyon szeretem, tényleg tökjól megvagyunk, minden nagyon szuper. Viszont én megláttam pár hónapja egy lányt, akit azóta nem bírok kiverni a fejemből és rengeteget gondolok rá, a barátnőm mellett. Az elején azt hittem, hogy csak egy buta kis fellángolás, de nem, ez nem az. Ma is pl. a bnőmmel voltam és közben a másik lányra gondoltam, meg most is. Nem tudom, hogy mit csináljak. Én szeretem a bnőmet és nem tudnám megcsalni, viszont a másik lányra is rengeteget gondolok, mert olyan szép, helyes, tipikus barátnő típus. Szerintetek mit csináljak?
2010. okt. 11. 21:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bnődet honnan ismered? Még gimiből vagy közös társaság? Mert ez se mindegy, ha arra gondolsz, hogy mi lenne ha összeismerkednél a másik csajjal, de a jelenlegi nődet dobnád..
2010. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy fest hogy ellaposodott a kapcsolatotok...Különben nem kergetnél ilyen légből kapott ideákat. "tipikus barátnő típus"? és ezt miből állapítottad meg? a csinos pofikájából?

A helyzet elég egyszerű, a kapcsolatodat, a nődet unod, láttál a buszon egy jó csajt és elkezded kivetíteni rá az álmodozásodat. Ha legalább ismernétek egymást...de így...ennek semmi értelme. Verd ki a fejedből.

2010. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig volt barátnőm, és a vége felé sokkal többet álmodoztam más csajokról, mint a szakítás után. Úgyhogy ha az álmodozásnak véget akarsz vetni, akkor lépj a tettek mezejére.
2010. okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!