Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Mert ezt én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Mert ezt én már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés
2,5 éve van bnő és nagyon szeretem, tényleg tökjól megvagyunk, minden nagyon szuper. Viszont én megláttam pár hónapja egy lányt, akit azóta nem bírok kiverni a fejemből és rengeteget gondolok rá, a barátnőm mellett. Az elején azt hittem, hogy csak egy buta kis fellángolás, de nem, ez nem az. Ma is pl. a bnőmmel voltam és közben a másik lányra gondoltam, meg most is. Nem tudom, hogy mit csináljak. Én szeretem a bnőmet és nem tudnám megcsalni, viszont a másik lányra is rengeteget gondolok, mert olyan szép, helyes, tipikus barátnő típus. Szerintetek mit csináljak?
2010. okt. 11. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Hú, barátom, ha tudnád, én is mennyit nyűglődtem ilyennel... A végén csak sikerült kivernem a csajt a fejemből, mert a bnőmet nagyon szertettem és már csak azért sem akartam ottthagyni, mert mint embernek nem akartam neki szenvedést okozni. De ez lehet nem volt olyan jó döntés, lehet h azzal a lánnyal jobb lenne, de nem panaszkodom, így is nagyon jó... Kérdés persze, h a csaj is vonzódik-e hozzád...
2010. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ő vonzódik-e hozzám, mert csak látni szoktuk egymást. Meg kellene szólítanom, de nem merem. Mert ha megszólítom, akkor két dolgot tehete: 1. meg mondom, hogy van barátnőm és akkor ugye eleve nem fog velem összejönni + semmi VAGY 2. hazudok neki, amit nem fogok, mert nem érné meg. Szóval tényleg nem tudom, mi legyen. :S
2010. okt. 11. 21:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha nem ismered ismerd meg. Vagy megtörik a varázs, mert kiábrándulsz belőle, vagy rájössz, hogy jobb lenne vele. A barátnődnek se jó, ha másra gondolsz, mikor vele vagy, ugyanolyan megalázás vele szemben, mintha megcsalnád, csak ugye nem tud róla, és nem is kell az orrára kötnöd, amíg nem tisztulnak le benned a dolgok. Viszont ezt érd el minél hamarabb és legalább fizikailag ne csald meg.
2010. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fizikailag semmi képp nem csalnám meg. Meg hát a másik lány sem tűnik olyannak, aki rögötön...
2010. okt. 11. 21:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, ismerni megismerheted, nem kell egyből felszedni =)

Különben egész életedben ott lesz a "mi lett volna ha..."

"Legjobb" esetben rájössz, hogy egy idióta, és kiábrándulsz belőle, és soha többé nem fognak kísérteni a dolgok. Ha pedig úgy érzed, hogy hozzá jobban passzolsz, na akkor kezdhetsz dilemmázni. Vajon megéri-e véget vetni egy jól működő 2 és fél éves kapcsolatnak? Ha úgy érzed, hogy érte megéri, mert annyira különleges, akkor csak hazudnál magadnak is, és barátnődnek is, ha vele maradnál.

De mondjuk az is kérdés, hogy hány éves vagy, és hogy egyáltalán a lányt érdekled-e, neki nincs-e esetleg párja... Lehet, hogy neki is van párja, de ennek ellenére jól kijöttök majd, és ki tudja mit hoz a jövő?

Röviden: egy beszélgetést szerintem megér a dolog =)

2010. okt. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi! =)


De miről kezdjek el vele beszélgetni? :D Hogy ne az jöjjön le neki, hogy én akarok tőle valamit. :D

2010. okt. 11. 21:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát... hol szoktad látni? =)
2010. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Suliba menet a buszon és hazafele. :) 20 vagyok.
2010. okt. 11. 22:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, ez nehéz ügy. Ha esetleg egymás mellé szoktatok ülni, és nem hallgat zenét, akkor megszólíthatod, ha adódik valami szituáció. (Pl: foltos a ruhája, lerobban a busz, nagyon nem szimpatikus ember szál fel a buszra, és a lány láthatóan húzódzkodik a dologtól...stb bármi megteszi, amit hétköznapi hangon szóvá lehet tenni) Kezdő szituáció nélkül félő, hogy félre érti, de ha kiderül, hogy van barátnőd, akkor rendbe teheti magában, hogy csak ismerkedni szeretnél, még így is.
2010. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!