Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagyok szerintetek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és még nem volt párkapcsolatom soha, sőt még nem is csókolóztam. Pedig nem is vagyok csúnya vékony vagyok kék szemű szőke hajú és jól kijövök a fiúkkal

, de valahogy sose jön össze. Szerintetek ez nagyon ciki??


2010. okt. 11. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen csókolóztam először. Soha nem érdekelt, hogy ciki-e vagy sem. Azelőtt a tanulás kötötte le a figyelmemet.
2010. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

szerintem nem vagy az csak kicsit légy bátrabb

kitartás

2010. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hogy 16 éves vagy? nem de hogy már lány is? na az pofátlanság ! XD nah de most komolyan :P nem gáz miért lenne az [mondjuk személy szerint vöröses haj és "sárga" szemek :P tod az a fajta h ha más szögből nézed más a szine eddig 1el találkoztam :P izé 1 párral de gyönyörű :P eszméletlen szép :) ]
2010. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szintén igy vagyok én is csak fiuban. És nem tom mihez kezdjek- sokszor érzem magam szarul a hétköznapokban. Ez visz a sírba az örökös aggódás , fájdalom(már az öngyilkosságra is gondoltam). Persze nekem vannak előzményke h sokan átbasztak, vagy megcsaltak,mostanra már semmi sincs. 17/f
2010. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, miért volna az? Ez nem verseny. Ne azért érezz valamit szükségesnek, mert már a többieknek ez vagy az volt X éves korukra. Te "Te" vagy. A saját tempóddal éled az életed, és nem tartozol senkinek elszámolással.


(Nem neked szól, de ismerek olyan lányt, aki 20 éves koráig a szende szűz életét élte, se barát, se csók, semmi, utána 2-3 év alatt nagyon durván behozott mindent. Nagyon durván.)

2010. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Borzasztó, rögtön süllyedj el. xD De ne aggódj, ha egy hónap alatt nem találok magamnak a semmiből egy pasit, és gyorsan meg nem csókolom, akkor én is a te sorsodra jutok. :)

Egyébként egy csomó 15-16 éves barátnőm van, akiknek még nem volt pasijuk, és nem is csókolóztak, az én baráti körömben ezek vannak többségben. És nem érezzük gáznak magunkat, ;)

2010. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem bátorság kérdése is.Nem mersz nyomulni mert félsz hogy jön a csók? aztán valamit elrontasz csók közben???

Én spec kerestem egy csunyább pasit(najo annyira nem volt csuny:) csak nemtudom...) akin kigyakoroltam a smárolástXD ugygondoltam ő elötte ugyse égek be ha elrontok valamit XD de különben rájöttem hogy a csókot nem lehet megtanulni mert ahány pasival smároltam mindegyik máshogyan smárolt.És mindegyik pasival az első csók olyan volt kb. mintha kezdő lennék....16/L

2010. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23/F vagyok és idén csókolóztam először. De én legalább csúnya vagyok XD
2010. okt. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NEM CIKI. Te most a tanulásra figyelj. Hétvégén járj el kikapcsolódni, szórakozni, engedd ki a gőzt. A szerelem meg majd jön, amikor jönnie kell.
2010. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!