Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom kiakadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom még jóval előttem kavart egy csajszival, aki küldött neki meztelen képeket/videókat. Ennek kb már 5 éve, erről volt tudomásom is, mert a párom megosztott velem sok mindent az előzö kapcsolatairól.

Most viszont véletlen megláttam a telefonjában ezeket a régi képeket és videókat a lányról, az összes le volt mentve a pasimnak.

Szerintetek ennek mi oka lehet ennyi év után? Nem beszélnek egyébként a csajjal már nagyon nagyon régóta. Nem értem. Vagy ez csak ilyen "pasis dolog", hagyjam rá, vagy említsem meg neki?



2023. jún. 5. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
76%

#52:


Ezt te csinálod, a kérdező párja, meg jó pár pasas és nő, normális és EGÉSZSÉGES ember nemhogy nem tesz ilyesmit, de még csak át se fut gondolatként a fején, hogy:

"Kihalászom az exem, kiverem rá, mert velem volt!"


Nevetséges és beteges egyben amit írsz. Aki nem tud leszakadni az exről az akkor ne legyen komoly párkapcsolatban mással, ennyike. Vagy menjen el szakemberhez. Abnormális gondolkodás, hogy 5 év után előszedte és most arra élvezget csak azért, mert ex.

Az már inkább reálisabb, hogy fel vette vele a kapcsolatot, de mivel nincs új kép, vagy míg nem lesz addig jó lesz a régi is.

Ne akard kimagyarázni holmi buta dumákkal, mert sokkal nagyobb a valószínűsége annak, amit én írtam.

2023. jún. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:
76%

#55:


Kire? Azokra a nőkre, akiket átvágsz, vágtál? Inkább sajnálom őket. 🥺😢



Beteg vagy, lásd be és kezeltesd magad!

2023. jún. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
71%

55. Én is sajnálom őket, hogy egy ilyennel összejöttek.. :(



Én utána tuti le is tagadnám, hogy volt közöm hozzád. Remélem ők is ezt teszik.

2023. jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
8%

#56 majd 30 év múlva, egy csúnya válás után gondolj rám.


Nem te leszel az, akinek még van esélye új életet kezdeni, miután elhasznált egy férfit.

2023. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
75%
58. A nők nem hajlamosak azért elhagyni magukat, mint sok mai 40+ pasas. A legtöbb sörhassal él. Lásd be, azért egy nőnek ez egy picit könnyebb, ha már ő szül és játszik cselédet egy nagyra nőtt gyerek mellett. :)
2023. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
76%
Inkább válás, mint hogy hagyjam magam ágyba-főbe csalni, vagy, hogy szolga legyek, sőt inkább egyedül legyek pasas nélkül, mint olyannal, mint te vagy.🙃
2023. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
35%
már előre sajnálom a negyvenes-ötvenes liza lizát :DDDD sok sikert megtalálni a második balekot
2023. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
38%
60. Így igaz, én is ezt vallom! 🤗🤗
2023. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
50%

61. Ne aggódj, állnak sorban a jelentkezők, de engem csak a párom érdekel.



Tudod, én adok magamra kívül és belül is. :)

2023. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
59%

#63 negyvenes-ötvenes vagy? :-DDD egy fogalmatlan csitri vagy


Harminc év múlva a macskád társaságát fogod élvezni, miközben rám gondolsz :-D

2023. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!