Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom kiakadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom még jóval előttem kavart egy csajszival, aki küldött neki meztelen képeket/videókat. Ennek kb már 5 éve, erről volt tudomásom is, mert a párom megosztott velem sok mindent az előzö kapcsolatairól.

Most viszont véletlen megláttam a telefonjában ezeket a régi képeket és videókat a lányról, az összes le volt mentve a pasimnak.

Szerintetek ennek mi oka lehet ennyi év után? Nem beszélnek egyébként a csajjal már nagyon nagyon régóta. Nem értem. Vagy ez csak ilyen "pasis dolog", hagyjam rá, vagy említsem meg neki?



2023. jún. 5. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
22%
egyébként régebben én is úgy gondoltam, hogy ha nem is tömegével, de azért akadnak valóban monogám férfiak, akik fejben is azok. most már egyre inkább úgy látom, hogy a "fejben is monogám férfi" egy elméleti kategória. a férfiismerőseim két csoportba oszthatók: az egyik csoport, akikről bizonyítottan tudom, hogy párkapcsolatban is képes más nőre felizgulni, a másik csoport pedig, akikkel még nem volt olyan helyzet (legénybúcsú, négyszemközti beszélgetés, stb.) hogy kiderüljön, mi is a helyzet.
2023. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
75%

#30:


Itt nem vakságról van szó, én is megnézem a pasikat, sőt mondjuk egymásnak, hogy:

"Hé milyen jó csaj/pasas!"


Nem vak se ő, se én, de hogy maj'ki ugrik a szeme, csurog a nyála, végigstíröli ezerszer, ott helyben rámászna az eléggé tiszteletlen dolog. Oké, tudom, vagyis sejtem, hogy fantáziál, vagy lehet meg is toszná, de ha mellette vagyok kontrollálja már magát, vagy hagyjon el. A második opció a legjobb megoldás, hogyha nem kíván, szeret és tisztel és a probléma megvan oldva. És ez csak másra való nyáladzás, nem exre való maszturbálás!!!

Úgy kivágnám, hogy köpni nyelni nem tudna!!!

Miért viselje el egy nem ösztönlény szinten való ember (főleg nő), hogy a párja csak azért van vele, mert más nem akad? Hát bocs, de nem ér annyit egy "férfi" és egy férfi se! :))))

2023. jún. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
6%

liza, liza, meg van sértve a kis féltékenységed?


Mostantól kezdve minden alkalommal, amikor a pasid megnéz egy nőt, különösen, amikor egy fiatalabbat vagy csinosabbat, rám fogsz gondolni ;-)


Mert ha férfi, akkor meg fogja nézni a nőket.


(Ha neked férfi helyett egy tutyimutyi anyuci kedvence is jó, akkor meg hosszú, boldog kapcsolatot kívánok :-D)

2023. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
25%

"Igen, nem mindenki képes hűségre, ez való igaz, de akkor mondja meg az elején, hogy ő képtelen rá és csak szexkapcsolat, vagy nyitott kapcsolat legyen a két fél között, ha megegyeznek."

nem hűségről volt szó, hanem hajlamról. fejben én sem vagyok monogám, időnként vágyok másokra, de monogám kapcsolat mellett köteleztem el magam és hűséges vagyok a feleségemhez.

2023. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem rengeteg pasinak rengeteg minden van lementve a telefonjára, gépjére a múltból, szóval szerintem ezen nincs miért fennakadj. Régi crushok gyöngyszemei amiket az istenért se fognak kitörölni, mert olyanok ezek nekik mint a trófeák, meztelen képek, videók, amik nekik készültek.


Megemlítheted neki, kétesélyes hogy fog reagálni, vagy lesz olyan gáláns hogy előtted kitörli (persze azelőtt átmenti máshova) vagy nem. Szerintem ez attól függ mennyit számítasz neki. Jó teszt különben.

2023. jún. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
24%

#36:


Nem vagy te hűséges még egy kicsit se, mit hazudsz? :D

2023. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
23%
Ja, és ha belemászol a telefonjába (vagy más módon nem hagysz neki semmi személyes teret), az máris lapát-esélyes, de majd megtanulod.
2023. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy azt kicsit undorítónak tartom mikor komoly kapcsolatban kerül valaki, és még elérhető helyeken tárolja ezeket az intim dolgokat. Hogy a párja véletlen meg is találhassa. Nem lenne értelmesebb eldugni a gép legmélyebb bugyraiba? Vagy olyan fontos ereklyék ezek hogy kéznél kell lennie, ha rá kell rántani? Valaki hímnemű megírhatná.
2023. jún. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
0%
Belemászni nem kell, de biztos, hogy volt rá oka!!! Ok nélkül csak úgy kíváncsiságból senki se kutakodik. Ráadásul azt se tudjuk, hogy a drága párja megengedi-e neki, hogy a telójába belenézzen. Te honnan tudod 39, hogy titokban tette? Ott voltál? ^^
2023. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
7%
liza liza, az idegállapotod árt a szépségednek :-D közben a pasid telóját csekkoltad, ugye?
2023. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!