Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom kiakadni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párom még jóval előttem kavart egy csajszival, aki küldött neki meztelen képeket/videókat. Ennek kb már 5 éve, erről volt tudomásom is, mert a párom megosztott velem sok mindent az előzö kapcsolatairól.

Most viszont véletlen megláttam a telefonjában ezeket a régi képeket és videókat a lányról, az összes le volt mentve a pasimnak.

Szerintetek ennek mi oka lehet ennyi év után? Nem beszélnek egyébként a csajjal már nagyon nagyon régóta. Nem értem. Vagy ez csak ilyen "pasis dolog", hagyjam rá, vagy említsem meg neki?



2023. jún. 5. 13:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
76%

10. Ez nekem is szakítási indok lenne, de azon nyomban.



Ez a srác még gyerek és nem tud csak veled törődni, amikor a kapcsolatban tudtommal csak ti vagytok.

2023. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim ***** válasza:
74%

14. Nyugodj meg, sok férfi ugyanúgy kevés a nőknek.



Nem tudnak nyalni, nem adnak előjátékot és önzőek. Az ilyenek lesznek gyorsan kosarazva, tudod? Akik kevesek. 😘😩😆

2023. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
70%

20. A nők sem tartják meg ex pasik farok képeit és masztiznak arra.



Amit írsz, az egy gyerekes kifogás. Egy kapcsolatban én csak a másikat kívánom, csak a másikra vágyom, nem egy exre vagy egy randomra. Undorítóak vagytok.. :D



Pedig én aztán nem a frigid hanem már inkább a hiperszexuális kategória vagyok, ami sok férfinek is megerőltető!

2023. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
7%

#23 liza, liza, szerintem a te képeid azok :-D


Nem értitek ti a férfiakat. Azok ti vagytok, akik kizárólagosságra törekszetek egy kapcsolatban (értsd: a férfi legyen csak a tiétek). A férfi legfeljebb szükségből megy bele a monogámiába; a férfi számára a legfőbb cél minél többfelé szétszórni a magjait. Ezen nem tudtok változtatni, pont. Ha a kedvetekért megelégszik más nők látványával, de csak titeket dug, azt vegyétek megtiszteltetésnek.

2023. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem tetszik neki még mindig, kielégít rá ( de lehet az is, hogy tartsák a kapcsolatot 😬).


Nem kell megemlíteni, ki kell rakni, azt arra maszturbál, akire csak akar. Te rólad kellene, hogy legyenek szexi (nem pont meztelen) fotói igazából!

2023. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
17%

"Amit írsz, az egy gyerekes kifogás. Egy kapcsolatban én csak a másikat kívánom, csak a másikra vágyom, nem egy exre vagy egy randomra. Undorítóak vagytok.. :D"

az te vagy. előbb-utóbb rájössz, hogy nem mindenki monogám hajlamú. amíg meg nincs olyan sok tapasztalatod az emberekről, addig nem ártana egy leheletnyivel több alázat, néha kérdezni is, nem mindig csak harsogni.

2023. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
79%

#26: Igen, nem mindenki képes hűségre, ez való igaz, de akkor mondja meg az elején, hogy ő képtelen rá és csak szexkapcsolat, vagy nyitott kapcsolat legyen a két fél között, ha megegyeznek.

Nincs ezzel tényleg probléma, hogyha mindkettő fél egyformán gondolkodik, de hogyha az egyik eltérően áll hozzá, akkor ne nézze már hülyének, ne alázza azzal, hogy más nők képeit menti el, vagy elégít ki rájuk, mert monogám kapcsolatba nem fér bele!!!

2023. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
4%

#29 :-DDD


Aki vakságot vár el a párjától, azt fogják irgalmatlanul megcsalni.

2023. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
73%

29. Engedd el, nem értik miről beszélsz.


Nincs szexuális kultúrájuk, nekik minden nő csak egy lyuk és a szex abból áll hogy ők elélveznek, majd a másik le van szarva.



Sajnos egyre több az ilyen férfinek nevezett "hím".. :(

2023. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
25%

"És nagyon sok férfi az, ezt is el kellene fogadni végre. Nem mindenki ösztönlény, mint ti.. :)"

neked kéne (vehemens és arrogáns ellentámadások helyett) elfogadni, hogy a nők és férfiak közti különbség nem merül ki annyiban, hogy más van a lábaik között. de tudod, mit? ha a lelkednek úgy jobb, vigasztald magad azzal, hogy nagyon sok férfi tökéletesen monogám hajlamú, akik meg nem, azok mind ösztönlények.

2023. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!