Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez beleférhet egy párkapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beleférhet egy párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel 4 hónapja együtt vagyok.


Korábban barátok voltunk (egy évig), így sokat beszélgettünk az aktuális férfi ügyeiről is. Volt egy illető, akivel előttem ismerkedett. Mesélte, hogy együtt aludtak és bár ugyan szex nem volt (ez valószínűleg így is van), a nő azért próbálkozott bizonyos szinten. Pl. puszit adott neki (amit a férfi nem viszonzott), együtt aludtak, főzőcskéztek stb.


Egy nap a férfi megmondta neki, hogy nem működik a kémia, ezután alig találkoztak.


Pár napja viszont újra felbukkant az illető. A párom megkérdezte, hogy nem-e zavarna, ha esetleg elmenne a férfival egy fagyira, kávéra.


Mondtam, hogy zavarna, de ha ehhez van kedve, hát egye fene. Arra számítottam, hogy mivel engem zavar, ezért nem fog elmenni.


Nos csak azért is elment. Biztosan nem volt köztük semmi, 1 óra után már haza is ment mindkettejük.


A férfi annyit mondott neki, hogy ha ismét felé járna, majd ír neki.


A párommal beszéltünk erről, de annyit tudott csak mondani, hogy engem szeret, neki szüksége volt egy vele való beszélgetésre.


Na most ez mennyire normális? Mert nekem nehéz megérteni, hogy olyannal miért kell találkozni, akivel együtt próbált romantikázni korábban - még ha nem is ment?



2023. jún. 3. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Lehet volt valami múltbéli sérelme ami bántotta és ezt akarta megbeszélni az illetővel. Nem ismerjük egyik felet sem, ezt csak a barátnőd tudná megmondani pontosan, mi csak tippelhetünk. Néha tud segíteni, ha megbeszéled az elszenvedett sérelmeket az exeddel, ha vevő rá és értelmesen tudtok beszélni.
2023. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ez sajnos nem fért volna bele.
2023. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Elvileg még csak együtt sem voltak. Mindössze a férfi passzolta, de ezt korábban tisztázták is. Azért sem értem mire fel az újra tali.
2023. jún. 3. 19:42
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne azt mondani, hogy le akarta zárni vele a múltat HA nem talizna vele többet, de mivel igen fog, így azt mondom, hogy pótlék vagy csak. Nyugodtan lehet vele szakítani, mert ha a pasas adna neki zöld utat (vagy akár más) ő úgyis lapátra tesz.
2023. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

Még egy puszi is alig volt!!

Rég lezárta magában.

Szerintem ha zavar, menjetek együtt, akkor sokminden kiderülhet. De ennyi szerintem önmagában semmi

2023. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem fér bele. Ha lezárta volna, akkor nincs ok a talizásra. Nem évtizedes régi exről van szó, akivel 20 év után összefutsz és tartotok egy "na, mi van veled?" délutánt.
2023. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
12%

A pasi mondta ki, hogy nem működik köztük a kémia. Attól, hogy nem akrnak dugni egymással, még lehet beszélgetni meg időt tölteni együtt, ha az mindkettejüknek jól esik, ezt hívják barátkozásnak.

Ha a párommal őszintén meg tudunk beszélni mindent (a talin történteket is), akkor ez nekem belefér. Ha nem akarja elmondani, hogy mi volt, na nekem az nem fér bele.

2023. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az utóbbival az a gond, hogy ugyan meg lehet beszélni bármit, még is volt korábban olyan, hogy hazudott.
2023. jún. 3. 20:36
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
"Ha nincs ló jó a szamár" esete áll fenn és egyértelműen te vagy az utóbbi.
2023. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
#8 hát az gáz. Beszéld meg vele a ló és a szamár esetét.
2023. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!