Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? LENT PLS

Figyelt kérdés
tökre tetszik 1 pasi,de reménytelen...mégis úgy érzem néha h van esélyem mert próbálkozni lehet...nagyon rossz mert szinte"tehetetlen" vagyok...nemtudom mit csináljak h összejöjjek vele:s.néha abba a hitbe élek h úgyis megtörténk és várom a csodát.amikor észbe kapok h az nem úgy működik ahogy azt én gondolom már késő mert szinte biztos vagyok abba h úgylesz közbe nem.nagyon nehéz ezt leírni úgy mondanám ink. h reménytelen szerelem amibe mégiscsak reménykedem.hihetetlenül rossz érzés:(...mi válthatja ki ezt a reménykedő érzést?mert van 1 kis szikra ami valóra válthatja a szerelmet vagy mert annyira tetszik...?ha valami mást hozzá tudsz fűzni akk nyugodtan!és ha vmit nem értesz kérdezz bátran mert elég kacifántos lett,azért rem érthető!:)...notmális választ lécci!előre is köszi!!:)
2010. okt. 10. 23:41
 1/6 anonim válasza:

Érthető, nyugi, amit írtál :)


Én is így vagyok. DE pl. ilyenkor hónapok után megtörténik, hogy miután van egy ilyen reménytelen időszak, aztán jön egy MÁSIK aki figyel rám, és ugyanúgy szeret, mint én őt. De csak hosszabb idő után, mikor már feladom...


Szóval, bocsi, de szerintem elmúlik, ha jön valaki, még ha úgyis érzed, hogy képtelen lennél mostani szerelmed elfelejteni ;)

2010. okt. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pedobearrr ***** válasza:
hány éves vagy? F/L?
2010. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi:)hát ez igaz mert úgy érzem nem akarok mást szeretni csak Őt:S :)
2010. okt. 10. 23:50
 4/6 A kérdező kommentje:
lány
2010. okt. 10. 23:50
 5/6 anonim ***** válasza:
ez bűzlik mint a hal a szekrényben.... hát van ilyen ez szerelem gyanús
2010. okt. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mióta ismered és mennyire?
2010. okt. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!