Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz lányt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz lányt találni?

Figyelt kérdés
18éves átlagos srác vagyok.Van humorom,jól eltudok beszélgetni elég sokmindenről,állítólag jófejnek tartanak,normálisan öltözködöm,sokak szerint helyes vagyok stb.Eddig egy komolynak mondható kapcsolatom volt(14hónap) azóta semmi említésre méltó.Általában vagy azvan hogy próbálkozok de lesesz*rnak vagy pedig minden nagyon jó de a végén bocsi nemakarok semmi komolyat...És elég nehéz találni mostanában normális lányt is errefelé... vagy foglaltak,vagy nemtetszenek,vagy túl "kitűnnek" a többi közül akinél bese próbálkozok mert tudom hogy nemsok esélyem van,és igazából nem is szeretem ha egy lányt rengetegen ismernek stb. Nemnagyon az elvárásaim sem egy tök átlagos,kedves,normális lányt akarok csak de úgytűnik ez túl nagy elvárás....mintha valahogy mostanában nemérdekelné annyira a lányokat a kapcsoalt inkább buliznak ezerrel,flörtölnek stb stb.Nemvagyok egy pegyepesedett tipus sem megyek ide oda,de azért néha szeretek csak úgy itthon is ülni.Létezik egyáltalán olyan 17-18éves lány akinek nem minden a buliról,menőségről stb szól hanem érdekli egy kapcsolat ahol tudja hogy van aki törődik vele,szereti,akiben megbízhat stb? Kétlem hogy rosszul választanék mert nem 1-2 esetről van szó.... a sok csalódás pedig már lassan teljesen elveszi a kedvem az egésztől mindig megismerkedni,találkozgatni stb mert tudom hogy a végén ugyanazlesz mint eddig volt... Mégis hogyan lehet egy normális lányt találni ebben a korban?
2010. okt. 10. 22:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"Én hiszem, hogy egy normális, hosszú kapcsolathoz nem kellenek ezek az internetes vackok." - Valóban nem, ha tudod ösztönösen h mi kell a nőnek.


"Ha megtaláltad az igaz párod, aki illik hozzád, ezek nélkül boldog lehetsz vele! Csak meg kell beszélni a dolgokat, szeretni egymást és jól érezni magunkat a saját bőrünkben, elfogadva a másikat..." - Ezt mondja az agyad, hisz logikus, de a párválasztás nem a tudatos, logikus, racionális szinten működik, hanem az ösztönök szintjén, az pedig szemben áll a józan ésszel. Ilyen amit leírtál nincs (vagy max 30%-ban ahogy a csaj írja). Ha te szereted a nőt, nem fogod érdekelni. Azzal h szereted és kimutatod, elveszíted...


Ebben benne van a lényeg:


"Sajnos, ha érzelmileg érintett vagy a szoc. körben történő ismerkedésed során, akkor sokszor pontosan az ellentétét kell majd tenned, amit szerelmes ösztönöd a leginkább diktál:


SAJÁT TÚLBUZGÓ ÖNMAGADAT MEGERŐSZAKOLVA TÉRBEN ÉS IDŐBEN ÚJRA ÉS ÚJRA EL KELL TÁVOLODNOD A LÁNYTÓL.

Miért lenne érdemes ezt csinálnod, ha a legfőbb célod éppen az, hogy közel kerülj hozzá?

A válasz: hogy teret adj a hiányérzetének!"

2010. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nem kell papucsnak lenni. De játszani a nővel, ígérgetni neki meg szívatni ez szemétség...
2010. okt. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Ja és ne haragudj meg, de ha valaki nem tudja, hogy mi kell a nőjének, az vagy rossz nőt választott vagy pedig ne keressen párt. Ezekre a dolgokra ráérezni kell, miután megismerted a nőt, nem pedig betanulni.
2010. okt. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van, de a nőket és az évmilliók alatt kialakult ösztönöket nem tudod megváltoztatni. Nem arra buzdítom a srácot, h használja ki a nőket, hanem arra h úgy viselkedjen velük, ahogy egy FÉRFINAK kell. Ha ez a te erkölcsi rendszeredbe nem fér bele, azt megértem. De ne csodálkozz akkor azon, h miért olyanok a nők amilyenek, és miért a mocsok machokat választják helyetted, a kedves, udvarias, mindent megadni vágyó úriember helyett....
2010. okt. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
én lassan kezdem érteni hogyan is lehet egyszerre jófiúnak és bunkónak lenni... nemkell szivatni azért meg semmi :) pl ha neten beszélünk és jól elvagyunk váratlanul elköszönni... utána rögtön elkezd neki hiányozni hogy áh dekár h elment pedig jól elvoltunk..meg hogy vajon hova mehetett stb és később pl tuti megemlíti és elkezd érdeklődni... nah valami ilyesmi pl :)
2010. okt. 11. 00:13
 26/30 anonim ***** válasza:

Hát, köszi mégegyszer a tanácsokat 59 -es!

Nem mondom, hogy hülyeségeket írtál, mert nem, de nekem nem tetszik...

Szerintem inkább a saját utamon fogok járni inkább "vesztesként", de fő az önbizalom, szóval nyerni fogok!:)


Kérdezőnek:

Ha szó nélkül kilépsz, akkor nem fogja ezt gondolni a nő, egy parasz vagy és nem tartod fontosnak???

2010. okt. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

0:22! Amiket ide bemásoltam csak egy morzsányi része az egésznek. Nem szabályokat, mondatokat, viselkedési mintákat kell "bemagolni", hanem a dolgok pszichológiai hátterét kell megérteni. Hiába telt el több tízezer év, még mindig az ösztöneink irányítanak bennünket. A legtöbb férfiben (de nem az összesben) a nagymellű nők nagyobb szexuális vonzerőt keltenek, mint a szerényebb adottságokkal megáldott társaik, anélkül hogy ebbe "belegondolna". Egyszerűen csak van mert egy ösztön, nincs logikus, racionális magyarázata, mégis létezik és működik. (egyébként az utódok táplálásában és életben maradásában volt fontos szerepe, emiatt alakult ki bennünk, férfiakban ez a vonzalom) A nők ugyan-így viselkednek, ugyan-így megvannak a saját ösztöneik, és a saját vonzalmi rendszerük. És ez se a tudatos, racionális gondolkodáson alapszik, hiszen nem tudatosan döntenek, egyszerűen csak megérzik h melyik pasi szimpi nekik, és melyik nem. Keress rá a nemi szelekcióra, még arra is magyarázatot kapsz, h miért vonzódnak a nők a pénzes férfiakhoz. Nem azért mert pénzéhes ribancok, hanem mert ez is egy belső ösztön. Azzal h megérted ezeknek az ösztönöknek a működését és pszichológiai hátterét, képes vagy újragondolni a saját hozzáállásodat, kielemezni az elb@szott lehetőségeket, és ezáltal képes vagy változtatni magadon, kijavítani a gondolkodásodban a hibás mintákat. Ez nem a lányok kihasználásáról, hanem a tudatos önfejlesztésről szól. De ahhoz h megtudd változtatni a hibás és berögződött személyiségjegyeket, át kell tudnod látni magát az ösztönök működési rendszerét. Erre próbálom megtanítani a srácot, mert szar dolog mikor olyat kell olvasni itt gyík-on h "23 éves szűz srác vagyok, lassan bekattanok." Nem ez lenne a normális dolog.


Kedves utolsó hozzászóló ez csak neked szól: A reakciódban látom a kognitív disszonancia első tünetét. A 2 ellentétes információ a tudatodban ütközik egymással, ezért egyfajta belső feszültség alakul ki. (Ezt bizonyítja az aktív tiltakozásod is. Ha nem érintene meg,, nem kommentálnál.) Van a tudatodban egy mélyen berögződött, de téves információ amiről te azt hiszed, az a helyes. (ami a te értékrended szerint helyes és jó). Ezzel szemben amit én mondtam, az teljes ellentéte ennek. Látod h igazam van, hisz' írtad is, de az agyad nem akarja elfogadni. Nem érdekel h nem értesz vele egyet, mert a célomat már így is elértem. Felnyitottam a szemed! Ezek után úgyis azt fogod tenni amit helyesnek érzel. Majd jönnek a sorozatos csalódások, és egyedüllét továbbra is, de már valami megváltozott benned. Képes leszel felismerni magadban a hibát. A tudatod most még védekezik, de lassan azt fogod észrevenni h egyre inkább azonosulsz azzal amit most rossznak tartasz, és előbb-utóbb teljesen azonosulni fogsz vele. Ha továbbra sem változtatsz, és továbbra is csalódni fogsz, az agyad előbb-utóbb felülírja a hibás információt. Én ennek a folyamatnak látom az első jelét. Kívánom h sikerüljön végigjárni az utat, megváltozni, és megtalálni azt a lányt akit mindig is kerestél!

2010. okt. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Már nagyon fáradt vagyok, de többször végig fogom gondolni, amit írtál...! Minden esetre köszönöm, a jó kívánságot is! Most pedig én kívánok nektek minden szépet, szép életet, szép álmokat, sok szerencsét!:)
2010. okt. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
nem önbizalom kell hanem pénz. az meghozza az önbizalmat meg minden mást. Ebben az egyben hisznek a nők. Ezt jegyezd meg!
2010. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
nah jah a pénz....de nemfeltétlen a pénzre mennek a fiatalabb csajok.... de ha van pénz van önbizalom=menőség amire már buknak szval.....
2010. okt. 11. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!