Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esélyem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem ilyen lányt találni?

Figyelt kérdés
Alapvetően antiszociális hajlamú vagyok, egyszerűen mert nem szeretem a sok embert egy helyen, max. 2-3 főig vagyok együtt szivesen emberekkel. Ehhez hasonló lányt viszont hol találok? Nem járok sehova társaságba, mert nincs rá igényem, és nem azért, mert betegnek érezném magam. Inkább magának valónak.:) De azért szeretnék párt én is, volt is sokszor, és párkapcsolatban nagyon jól teljesítettem mindig is, képes vagyok a harmonikus együttlevésre, mint más normális ember.:) Esetleg ha ilyen hölgy olvassa a felhívásomat, megdobhat egy levéllel.:) 26F
2011. aug. 8. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Van. A lányok sem mind szeretik a tömeget.
2011. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Háát őszintén megmondom neked!


A remény hal meg utoljára!

2011. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mesélj még magadról :D
2011. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is pont ilyen vagyok:)) de nekem van barátom.
2011. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mit meséljek? :) Akit érdeklek írjon privátot.:)
2011. aug. 8. 20:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Na jó, majd írok...
2011. aug. 8. 20:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem magam körül a sok embert. Inkább egyedül szeretek lenni, a családommal vagy a legkedvesebb barátaimmal. Az a személy, amelyik nem szereti a tömeget, szerintem nem feltétlen magának való, csak szereti a csendet, az elmélyedést. :) Csak én 16 esztendős vagyok.
2011. aug. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!