Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32 évesen még lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 évesen még lehet esélyem barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Igen, egyetértek azokkal jogosan, akik azt kérdezik tőlem, "mit csináltál idáig?" vagy "valami biztosan nem stimmel veled, ha eddig nem sikerült".

Sokáig közösségben mozogtam, 5 év technikusképzés, kolis voltam, utána 5 év egyetem Pesten, ott szintén kollégium, max. hétvégén jöttem haza. Barátkoztam a lányokkal, de kapcsolat sajna nem lett belőle. Azt még nem hallottam senkitől, hogy ronda vagyok,olyan átlagos. (171/70) Többen mondták, hogy nem is nézek ki annyinak.

A magány onnantól kezdődött, amikor hosszú idő után hazaköltöztem, a baráti körök így megszűntek.Persze, a barátságok megvannak, de jó, ha egy évben egyszer össze tudunk jönni. Kinek itt van munkahelye, kinek ott, sőt többnek családja is van már. Mellesleg ez a normális, nekem is itt kellene tartani. Jó nagy udvarunk van, elszaladgálna benne 15 gyerek minden gond nélkül.

Munkahely is hol van, hol nincs, eleve ez is egy mínusz, mert hát ahol jó közösség alakul ki, ott könnyebb erre-arra tekingelődni, sőt a munkatársaknak is lehetnek barátai, ismerősei.

A társkeresőkről elég vegyes dolgokat olvastam itt, ezen a fórumon is, lehet, hogy csak véletlen, de pont olyan válaszokat olvastam nagyobb hányadban, akiknek nem jött be ez a társkeresési forma.

Bárki írhat, de nagyon örülnék olyan korombeli válaszíróknak, akik hasonló cipőben jártak/járnak, mint én.

Amúgy 32/F vagyok.

Kérem, ha lehet, ne írjatok gúnyolódó válaszokat, elég a bajom így is.


2010. febr. 17. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én interneten akadtam össze a férjemmel, 6. éve vagyunk együtt, már a közös otthon is megvan, lassan babát szeretnénk majd.


Ő akkor volt majdnem 32 éves. Szóval nem vagy lekésve semmiről. De szerintem ne kapaszkodj a kolis ismerősőkbe, ott is emberek laknak, ahova visszaköltöztél.


Miért nem keresel valami hobbit, ahol lehetne ismerkedni. Pl. a sport kiváló alkalom erre. Akár futás, akár bármilyen más sport, kondi, fallabda, ami tetszik.

2010. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

sok lány mint én is a tapasztalt fiukat szeretik. nálam 8 évvel idősebbek jöttek be. úgy gondolom a lányok érettebbek, ezért van hogy a kapcsolatban a fiu az idősebb. van oilyan ismerősöm hogy a L/19 és nála 37 évvel idősebb pasija van. a másik ismerősöm 30 éves és 17 éves barátnője van. már bocsi de fura a kérdésed... sose késő... hátrányok nem számítanak ha szerelmes az ember. legalábbis én így vok ezzel.

22/L vagyok. és egy kalappal ;)

2010. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én pasim 33 volt, amikor 2 éve összejöttünk. Én akkor 31 voltam. Egy közös barátunk mutatott be egymásnak.


Szerintem a társkereső nem rossz, csak a helyén kell kezelni. Nem szabad azt várni, hogy mindjárt az első lánnyal ásó-kapa-nagyharang, lehetőleg azonnal. A visszautasítást meg nem szabad a szívedre venni. Gondolj bele, mész az utcán, szembejönnek emberek, több százból egy ha megfog, az jó. Társkereső ugyanilyen, csak koncentráltan vannak jelen társat keresők, ettől még az esélyek nem javulnak, ugyanúgy ki kell választani a megfelelőt. Az csak egy virtuális hely, ahol lehet ismerkedni, semmiképpen nem tuti eszköz.

2010. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hali! Én 27F vagyok, és azt mondanám hogy persze hogy találhatsz partnert! Ez nem is kérdés! Semmiképp ne csüggedj emiatt, ismeretségemben van aki közel a 70-hez is simán talált partnert.A lényeg hogy kibúj a búvóhelyedről, és kezdj élni! Vesztenivalód nem sok lehet,ha beregizel pár társkereső oldalra is. Elmész mondjuk vásárolni, rendezvényekre vagy akár templomba hétvégi misére! Mindegy hova, mindenütt lehetnek jó csajok,onnantól csak rajtad múlik. Egyébként én láttam társkeresőn nagyon szép lányokat, csak a gyerkőcük miatt nehezebb nekik párra lelni. De ha neked ez mondjuk nem akadály, akkor még jobb!

SOK SIKERT!

2010. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg a netes társkeresőket. Nekem bejött. Több mint öt éve vagyunk együtt. De előtte kalandot is találtam ilyen helyen. Nem biztos hogy elsőre sikerül, és?

26/F

2010. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem gondolj arra, de most komolyan, hogy azzal mi van, aki 50 évesen nem talál magának senkit.

Én ugy vagyok vele, hogy jobb későn mint soha, ezt nagyon vésd az eszedbe.

Picit fiatalabb vagyok (23/F), de erre gondolok folyamatosan, mert én is a te cipődben járok, és biztos vagyok benne hogy előbb-utóbb, de összejön valakivel.

2010. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem éppen vagyok korodbeli, fiú meg pláne.. De! Hasonló cipőben jártam, mint te. Kikerültem egy adott körből(iskola,sport) és azt vettem észre, hogy egyedül vagyok. A legrosszabb,amit tehetsz, ha azokba próbálsz kapaszkodni, akik már családot alapítottak. Keresd a fiatalabbak társaságát, de ne discoba menj,mert az katasztrófa. Egy egészséges 24-27éves lányt simán találhatsz magadnak. A lényeg, hogy ne látszódjon rajtad minden(egyedül vagy,félsz hogy így is marad,stb). A társkereső oldalak jók, csak türelem kell hozzá.
2010. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze,hogy találsz még magadnak egy kedves,aranyos csajszit! Ne aggódj. Türelem. A szerelem mindig akkor jön,amikor nem várjuk :D

(amúgy ha gondolod küldök képet a nővéremről :D)

2010. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az összes kommentelőnek nagy köszönet!!!Tényleg sokat segítettetek!

De bárki írhat még, aki úgy gondolja.

2010. febr. 17. 16:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet. de mostmár húz bele, mert még nem vagy öreg, még találhatsz fiatal huszonéves lányt, de már nem sokáig. Sok sikert!
2010. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!