Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz lányt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz lányt találni?

Figyelt kérdés
18éves átlagos srác vagyok.Van humorom,jól eltudok beszélgetni elég sokmindenről,állítólag jófejnek tartanak,normálisan öltözködöm,sokak szerint helyes vagyok stb.Eddig egy komolynak mondható kapcsolatom volt(14hónap) azóta semmi említésre méltó.Általában vagy azvan hogy próbálkozok de lesesz*rnak vagy pedig minden nagyon jó de a végén bocsi nemakarok semmi komolyat...És elég nehéz találni mostanában normális lányt is errefelé... vagy foglaltak,vagy nemtetszenek,vagy túl "kitűnnek" a többi közül akinél bese próbálkozok mert tudom hogy nemsok esélyem van,és igazából nem is szeretem ha egy lányt rengetegen ismernek stb. Nemnagyon az elvárásaim sem egy tök átlagos,kedves,normális lányt akarok csak de úgytűnik ez túl nagy elvárás....mintha valahogy mostanában nemérdekelné annyira a lányokat a kapcsoalt inkább buliznak ezerrel,flörtölnek stb stb.Nemvagyok egy pegyepesedett tipus sem megyek ide oda,de azért néha szeretek csak úgy itthon is ülni.Létezik egyáltalán olyan 17-18éves lány akinek nem minden a buliról,menőségről stb szól hanem érdekli egy kapcsolat ahol tudja hogy van aki törődik vele,szereti,akiben megbízhat stb? Kétlem hogy rosszul választanék mert nem 1-2 esetről van szó.... a sok csalódás pedig már lassan teljesen elveszi a kedvem az egésztől mindig megismerkedni,találkozgatni stb mert tudom hogy a végén ugyanazlesz mint eddig volt... Mégis hogyan lehet egy normális lányt találni ebben a korban?
2010. okt. 10. 22:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

22:27 vagyok

én sem tartom magam valami naon helyesnek, de érdemes a nagyon csinos csajokkal is megpróbálkozni, csak ne a tahóbbikat válasszad közülük, előző barátnőm olyan álom csaj volt, hogy amikor haverokkal megláttuk egy egységes AZ IGEN!!-t mondtunk XD álmomban sem gondoltam volna, hogy valaha megkaphatom, pont én :P és képzeld megismerkedtünk és összejöttünk, lehet hogy nagyon rövid időre, de akkoris és végül én szakítottam, szóval lehett volna több is talán..

szóval hajrá és próbáld meg a normális csinos csajokat is :)

2010. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:28


Kiváncsi lennék arra, amit írni fogsz:)

Kérlek ide is írd be! Szeretnénk tanulni:)

Ja és mester, máskor írd le azt is, mi a hülyeség;)

2010. okt. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Hát lehet....csak a csinosabbaknál látom hogy mindig buliba mennek,kb körberajongják stb stb és hátt....


Előzőnek azért lett vége mert énis kicsit hibás vagyok és a végén már nemértékeltem eléggé a lányt és szakított,aztán akármit csináltam már nemtudtam viszaszerezni.Érdeklődési köröm....szerintem konkrétan nincs... minden ami tetszik lehet akármi :)

2010. okt. 10. 22:35
 14/30 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ment a mail...
2010. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

de azért majd télleg írd be ide is, két dolog miatt

1. kíváncsiak vagyunk mit írtál

2. vagyunk itt páran akik hasonló szituban vagyunk és jó lenne, ha mi is kapnánk tanácsot

kösz

2010. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Nem fogja leírni, mert a fiút akarja hülyíteni! Vagy pedig gyáva és fél attól, hogy negatív kritikát fog kapni...

Ez van...

2010. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

[link]


olvassátok :)

2010. okt. 10. 23:12
 18/30 anonim ***** válasza:

Érdekes cikk... Erre most nem fogom azt mondani, hogy teljesen baromság:)

De nem hiszem, hogy minden esetben működik (és a lányoknak is van esze)! Ja és főleg nem arról írnak, hogy hogyan kell ismerkedni, hanem inkább arról, hogy hogyan kell valakit megtartani:S

Én hiszem, hogy egy normális, hosszú kapcsolathoz nem kellenek ezek az internetes vackok. Ha megtaláltad az igaz párod, aki illik hozzád, ezek nélkül boldog lehetsz vele! Csak meg kell beszélni a dolgokat, szeretni egymást és jól érezni magunkat a saját bőrünkben, elfogadva a másikat...

Kár, hogy ezt a cikket a kérdező osztotta meg velünk. Köszönjük...

2010. okt. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Jól van emberek, a srácnak már átküldtem, de kiírom ide is. Ezt amit most bemásolok egy csaj írta, szóval aki azt mondja h baromság az hülye! Ezt várják el a nők:


"Ezt a kis cikket egy női írta, és mint ilyen különlegességnek számít!

Ha csajozási tanácsot remélve egy nőt megkérdezel, milyen pasi vonzza, akkor tuti azt a sok használhatatlan maszlagot fogod kapni, amit a nő tudatos énje hisz...


Ennek a kis szösszenetnek az írója viszont szinte olvas a saját ösztönénjének igényei között...!

Olvassátok el!!!


Tapasztalatom (és barátnőim tapasztalata) szerint a lányok 70%-a a köcsög pasikra bukik. A további 30% a rendeseket szereti, de ki fogja próbálni a köcsögöt is előbb-utóbb. A 70% pedig hiába is próbálkozik , hogy rendes pasi mellett lehorgonyozzon, úgyis jönni fog egy köcsög aki mindent bezavar...


Természetesen én is 70%-ba tartozom, ennek ellenére mindig a rendes pasik találnak meg, vagy ha mégis köcsög pasi talál meg abból is kihozom a rendeset...(kivéve azt a néhányat akiből nem-és ezért persze kéne).


Na de itt van néhány tanács azoknak a pasiknak, akik rendesek, de megpróbálnak nem azok lenni:


1. Randira sose vigyél virágot, se csokit se stb.(max. egy üveg bort, vagy ha bulizni mentek akkor valami piát)


2. Nem kell az aktuális partneredet idétlen bókokkal elárasztani, mint pl: mondták már hogy milyen szép a szemed, csinos vagy stb.


3. Nem kell egyből kitárulkoznod és mindent elmesélned magadról- a titokzatosság érdekesebb.


4.Nem kell minden nap felhívnod vagy sms-t küldened (különösen nem nyálas szöveggel)


5. Ne írj neki verset-különösen gagyit ne!


6. Ha azt mondod "holnap felhívlak"-ne hívd fel csak 2 nap múlva!


7. Legyél határozott, szórakoztató, és a te kezedben legyen az irányítás (legalábbis látszólag)


8. Szülinapját, névnapját felejtsd el nyugodtam (de csak az első évben utána már gáz)!


9. Menjél nyugodtan bulizni a haverokkal, ha úgy van kedved-és persze őt is engedd el a bartánőivel!


10. Ne féltékenykedj látványosan! (akkor úgyis idegesíteni fogja miért nem teszed).


11. Ha lementek bulizni igyál nyugodtan, főleg ha a lány is iszik (a lányok nem szeretik ha őket alkoholistának nézi az antialkesz pasik-bár azt se ha nekik kell összekaparni az elázott hódolójukat).


12. Tűnjél elérhetetlennek (azaz nem hátrány ha van egy barátnőd, vagy egy ex-ed akivel most szakítottál, vagy ezer női rajongód!)


13. Ha lementek valahova szórakozni álljál le csaj ismerősökkel dumálni!


14. Ne siess azzal, hogy bemutasd a szüleidnek, és őt se siettesd ezzel!


15. Ígérj meg neki dolgokat amiket persze nem teljesítesz!


16. Legyél kiismerhetetlen!


17. Ne tartózkodj a csúnya szavak használatától-de azért nem kell folyamatosan káromkodni sem!


18. Legyél jó az ágyban-ne várj hónapokig a lány becserkészésével!


Hát kb. ennyi jut most eszembe. Persze azért nem kell átesni a ló másik oldalára sem! Tehát maradj udvarias, lovagias, igényes és férfias!

Nekem ez a véleményem-várom az ellenvéleményeket:)

csók mindenkinek HAJRÁ PASIK!!!!


UI: Üzenem a fennmaradó 30%-nak hogy vigyázzanak, mert ALAMUSZI MACSKA NAGYOT UGRIK!"

2010. okt. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nekem ettől hányingerem lett kedves 59% -os válaszoló:))

Lehet akkor ezért nincs barátnőm?:D

Nem baj, inkább ne legyen, de nem hiszek neked és ezekben a hülyeségekben;)

2010. okt. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!