Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz lányt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz lányt találni?

Figyelt kérdés
18éves átlagos srác vagyok.Van humorom,jól eltudok beszélgetni elég sokmindenről,állítólag jófejnek tartanak,normálisan öltözködöm,sokak szerint helyes vagyok stb.Eddig egy komolynak mondható kapcsolatom volt(14hónap) azóta semmi említésre méltó.Általában vagy azvan hogy próbálkozok de lesesz*rnak vagy pedig minden nagyon jó de a végén bocsi nemakarok semmi komolyat...És elég nehéz találni mostanában normális lányt is errefelé... vagy foglaltak,vagy nemtetszenek,vagy túl "kitűnnek" a többi közül akinél bese próbálkozok mert tudom hogy nemsok esélyem van,és igazából nem is szeretem ha egy lányt rengetegen ismernek stb. Nemnagyon az elvárásaim sem egy tök átlagos,kedves,normális lányt akarok csak de úgytűnik ez túl nagy elvárás....mintha valahogy mostanában nemérdekelné annyira a lányokat a kapcsoalt inkább buliznak ezerrel,flörtölnek stb stb.Nemvagyok egy pegyepesedett tipus sem megyek ide oda,de azért néha szeretek csak úgy itthon is ülni.Létezik egyáltalán olyan 17-18éves lány akinek nem minden a buliról,menőségről stb szól hanem érdekli egy kapcsolat ahol tudja hogy van aki törődik vele,szereti,akiben megbízhat stb? Kétlem hogy rosszul választanék mert nem 1-2 esetről van szó.... a sok csalódás pedig már lassan teljesen elveszi a kedvem az egésztől mindig megismerkedni,találkozgatni stb mert tudom hogy a végén ugyanazlesz mint eddig volt... Mégis hogyan lehet egy normális lányt találni ebben a korban?
2010. okt. 10. 22:08
1 2 3
 1/30 pappmartin ***** válasza:

huh, hát mostani lányokat tényleg csak ez érdekli, ismerkedj a "kitűnő" lányokkal is hátha azok normálisak, mégha a kinézetük nemis erről árulkodik. bocsi ennél többet nemtudok segíteni:S

üdv, martin:)

2010. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

1. Az a baj, hogy nincs önbizalmad.

2. Nincs olyan, hogy átlagos:)

3. Vannak normális nők és kívánom, hogy találj magadnak hamar:)

2010. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Egyébként mi a véleményed a külsődröl és a többiek szerint?? (nem akarok ezzel rosszat)

Jó fejként szoktál viselekdni vagy gyerekként?

2010. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Mi az érdeklődési köröd?
2010. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

hát önbizalmam lehet hogy nincs.....

akiknél próbálkoztam csinosabbak és megkérdeztem a végén hogy mostmár mond el miért soha nem a külső miatt volt,mondták már páran hogy helyes vagyok stb(szerintem nem de ezmár az énbajom) :) hát általában kicsit "hülyén" viselkedek persze jóértelemben mindig viccelődök stb ami ahogy észrevettem tetszik a lányoknak,de ha komolynak kell lenni tudok azis lenni....szóval pasz nemtudom.... a tényleg csinos lányoknál meg nemnagyon merek próbálkozni mert kétlem hogy pont egy "ilyen" srác kellene nekik....bár itt nemértem miért nincs barátjuk mikor kb egy szó és minden ujjára akadna egy.....

2010. okt. 10. 22:25
 6/30 A kérdező kommentje:
hogyértve hogy érdeklődési köröm? lányok tekintetében?
2010. okt. 10. 22:25
 7/30 anonim ***** válasza:

én is ezen gondolkoztam a mai napon, hogy hol vannak ezek a csajok? és rájöttem :P

nincsenek ilyenek... az az 1-2 aki meg van annak meg éppen ezért van barátja...

szóval marad a várakozás :(

19/F

2010. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

"1. Az a baj, hogy nincs önbizalmad.

2. Nincs olyan, hogy átlagos:)

3. Vannak normális nők és kívánom, hogy találj magadnak hamar:)"


Aki ezt írta annak lövése nincs a párválasztási pszichológiáról, szal el ne hidd az ilyen hülyeségeket.

Ha érdekel h valójában mi van, vagy h miért nem jön neked össze dobj egy privát üzit. Túl sok itt az "okos" ember h itt "okítsalak"...

2010. okt. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

hát lehet tényleg nincsenek/foglaltak :) de legalább egyszer már sikerült....de hiányzik az az érzés :S


küldtem privátot :)

2010. okt. 10. 22:30
 10/30 anonim ***** válasza:

Próbáld csak meg a csinosabbakat! Nem biztos, hogy rossz lányok! Sőt...

Egyébként az előző kapcsolatoddal mi lett?:(

Érdeklődési kör alatt nem a nőket értettem! Mit szeretsz csinálni?

2010. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!