Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel mostanában(na jó már legalább fél év)

egyre többet beszélgetünk, hát tulajdonképpen nekem tetszik is nagyon. Szünetekben is beszélgetek haverjaimmal ő csak úgy odajön miközben őket nem nagyon szereti és leáll velem beszélgetni mosolyog, stb. Msnen is felvettem hát ott is szoktunk beszélgetni. De félek lépni, félek a csalódástól és mi van ha. . .

16/f (16/l)


2010. okt. 10. 12:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

oké de ne csak szívesen elolvasd ha nem tedd is meg...

gondolom vasárnap délután mind2en unatkzotok, kérdezd meg msnen vagy hívd fel, hogy nem jönne el sétálni...

elmész vele egy parkba és venni fogja a lapot aztán majd egy jobb pillatban kapd le ennyi az egész..

Szerintem már pár éjszakán át gondolkodott, hogy mért félsz az egésztől...

Na szóval csak hívd fel sétálni és mindent bele...

Ne legyél fatökű mert sokáig bánni fogod ha elcseszed, inkább tedd meg mint, hogy bánd ''Mért nem tettem meg akkor...''

Na csá

16F

2010. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na hát igen, csak van kb 30-40km különbség így hétvégén, ami azét nem annyi, hogy most gyere ki a parkba sétálni :\
2010. okt. 10. 16:41
 13/14 A kérdező kommentje:
Ha elhívnám sütizni az túl egyértelmű lenne?:\
2010. okt. 10. 18:34
 14/14 anonim ***** válasza:

akkor beszéld meg vele jövő hét pénteket...

és az mért baj ha egyértelmű? az inkább jó...

beszéld meg vele pénteket, hogy elmentek moziba vagy sütüzni vagy akármit...

2010. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!