Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszhetek-e neki? Vajon mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek-e neki? Vajon mi lesz ennek a vége?

Figyelt kérdés

Nemrég facebookon összeismerkedtem egy sráccal, egy városba lakunk és már láttam is, csak akkor nem ismertem még. Naponta órák hosszat beszélgetünk, már nagyon megismertem őt és meg is szerettem! :)Amikor fennvan mindig rám ír, sosincs, hogy nem! Sok közös dolog van bennünk, majdnem minden képemhez írt hozzászólásokat! Nem egyszer írta nekem, hogy nagyon nagyon bír engem, nagyon jófej vagyok! :)Én szintén így gondolok róla! Már egyszer volt egy jó híre nekem, még pedig egy rockkoncert! :)) És megbeszéltük, hogy majd ott találkozunk! De most vagy 3 napja mondta, hogy azon a napon lesz nekem valami meglepetés tőle és nagyon emlékezetes lesz! Én nagyon kíváncsi vagyok...nem tudom kiszedni belőle! Csak arra tudok gondolni,hogy megkérdezi járjak-e vele! ha meg nem akkor nagyot csalódok! Én érzem, hogy ennek vmi köze van a meglepihez! Már voltak rá célozgatások. Ha meg nem ez, akkor fogalmam nincs mi lehet!!!

Mi a véleményetek erről?


2010. aug. 19. 17:45
 1/3 anonim válasza:

Csak kérdezd meg tőle (élőbe ) :

Figyelj, nemtudom mit gondolsz kettőnkről.Tudni szeretném mit érzel mert énsem tudom hová tenni érzésem.

Nagyon kedvellek de lehet hogy túl jól is.

remélem segítettem :)

2010. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Le kell hogy hűtselek.Azért mert egy srác azt mondja hogy jófej vagy,nagyon messze van a szerelemtől.Lehet hogy csak egy jó havernak tekint.

Ami a meglepetést illeti,bármi lehet.A fiúk az együttjárási szándékukat nem szokták meglepetésként tálalni.Úgyhogy kedves kérdező,fogd vissza pegazus gyilkos vágtáját,és próbálj a földön maradni.Ne szállj el.Legalábbis addig ne,amíg legalább egy puszi el nem csattant.

2010. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat!!! Amugy a meglepi egy karkötő, amit ő fűzött nekem és a nevem van benne:))
2010. aug. 27. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!