Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Van az osztályban egy lány akinek bejövök, csak baj van a viselkedésemmel.Nagyon zárt vagyok,amikor megszólított akkor

mindig valami hülyeséget mondtam ha meg haza fele jött velem akkor mindig valami unalmas témáról beszéltem.Egy szóval bolond vagyok


2011. nov. 2. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:

ki tudja.


ezt elbasztad.

2011. nov. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én tanácsokat kértem,ha nem tudsz értelmeset mondani akkor ne írj ide
2011. nov. 2. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor gyorsan embereld meg magad, ha neked is tetszik és kisérd haza. Hívd el randira és ne beszélj baromságokat neki, hanem mondd meg, hogy ő dobjon fel valami témát, vagy te találd ki előre, miről fogsz majd vele beszélgetni.
2011. nov. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem vagyok rá képes.Azzal sem vagyok tisztában hogy bolondnak vagy bunkónak néz vagy esetleg félénknek
2011. nov. 2. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű, ha akar még veled hazasétálni akkor valószínűleg tetszel neki. Amúgy témát nem tudom miért olyan nehéz találni, elég annyi hogy elkezded kérdezgetni tök alapvető dolgokról, mint pl mit csinál délután, hobbi, sport, hasonlók. Ha tetszel neki, akkor úgyis beindul a beszélgetés, mert ő is meg akar neked felelni.

Hajrá, csak bátran.


27/n

2011. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!