Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 170cm/75kg-osan is tetszhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170cm/75kg-osan is tetszhetek 1 fiúnak?

Figyelt kérdés
Olyan fura,nem tudom elhinni,hogy bejövök neki,kövérnek tartom magam.........:( Ő meg testépítő.
2011. jún. 12. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
172/76 vagyok, és én is nehezen hittem el, hogy tetszhetek bárkinek... A barátom magas, izmos (bár nem testépítő, de szépen kidolgozott a teste), és mégis én tetszem neki... Érződik rajta, hogy imádja a testem. Úgyhogy nyugi :)
2011. jún. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Persze:) én 172/69 vagyok és olyan pasim van hogy még a világ legszebb csajai megirigyelhetik ;) Ha valaki szeret akkor nemszámít neki (:
2011. jún. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
177/72 (jó ez egy picit jobb arány) de nem vagyok túlságosan sportos meg semmi, azért mindenhol van rajtam mit fogni :D (bár a melleim kicsik.. de nem baj :D), a barátom meg 192 cm szerintem egy gramm zsír sincs rajta (pedig semmit nem sportol és sokat eszik...) és imád, úgy, ahogy vagyok :)) szóval ne aggódj, mindenkinek más tetszik
2011. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj, tetszhetsz neki igen, de ez teljesen mindegy. Magadnak tetszel? Úgy látom nem, mivel kövérnek tartod magad. Akkor kezdj el sportolni valamit. Sok nő ebbe menekül, hogy "de a pasimnak tetszem". Igen, tetszel neki, de magadnak nem...és az nem jó.
2011. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is 170/70 körül mozgok, plusz minusz 3 kiló, mert nagyon hamar fogyok, nagyon hamar hízok. Mégis van barátom több, mint 1 éve, aki piszok helyes és a teste sem rossz :) És tudom emellett, hogy nagyon sok srácnak tetszem. Igaz nálam a súly eloszlik a mellemre és a fenekemre-combomra, szóval ha úgy vesszük jó alakom van, csak kicsit vaskosabb vagyok az átlagnál.

22/L

2011. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez másként működik a fiúknál mint a lányoknál. Szóval persze van innen is meg onnan is, hogy bejön a picit teltebb lány/fiú de szerintem egy teltebb nőre inkább csak azt mondják, hogy legalább van mit fogni rajta :p ami azért nem hátrány.
2011. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy teltebb nőn sokkal jobban állnak a ruhák, sokkal formásabbak a cicijei, a feneke. Egyáltalán nem csak mondják, hogy van rajta mit fogni. Evolúciós tulajdonsága a férfilénynek, hogy nem a deszka lányok tetszenek nekik (természetesen nem általánosítok, a nagyátlagról van szó). Ja, és nem a 150centis 100 kilós "bálnákra" kell gondolni.
2011. jún. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!