Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok túl szép. Tetszhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok túl szép. Tetszhetek így fiúnak? Vagy semmi esélye annak mert a fiúk csak a szép lányokat nézik? 13/L

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 21:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Le kéne tenned egy nehézgépkezelői OKJ vizsgát
2010. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen még sokat fogsz változni. Van egy osztálytársam, ennyi idősen nagyon esetlenül nézett ki, most (3 év múlva) pedig egy igazi istennő.
2010. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

13 vagy!

Még szépülhetsz! Am meg mindenkinek meg van a párja csak meg kell találni! Ha meg mégsem szépülnél idővel ne mássz felfelé a magas lóra, keress egy kevésbé "szép" fiút, aki kedves aranyos és megértitek vele egymást!

Attól ne félj, hogy nem akad senki!:)

2010. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%
A szépség csak kis mértékben függ a genetikától. Te is tehetsz ezért.
2010. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Rainmaker ***** válasza:
100%

Azért, mert 13 évesen "nem vagy túl szép", még nem kell félni:) Most vagy változókorban, a legrandább bányarémből is topmodell lehet ilyen idősen:) Ám nem tudom, honnan veszed, hogy nem vagy túl szép... Mondta valaki? Ne hallgass rá, egy aranyos, határozott, mosolygós és magabiztos lány mindig szebbnek tűnik, mint egy passzív "gyönyörűség".

20/f

2010. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

öm...nem mondták csak egyszerűen ez tény... Alapból szép lennék meg minden, csak a hajam természetesen göndör, vasalni nem lehet, de nem is szép göndören, hanem olyan, mintha nem lenne ápolva és töredezett (reggelente 30percet töltök vele) és ez az egész elrontja... Van olyan, hogy reggel szép, de semmi esélye, hogy 3. órán is szép legyen a hajam. Meg mellé kicsit dagibb is vagyok. (alapból nem látszik, csak kicsit nagy a hasam é a combom meg a seggem)

Amúgy azért számít nekem már ilyen korán, mert 6osztályos gimit kezdtem ebben az évben. eddig általánosban ilyenekkel nem volt baj (helyette más dolgokban...semmiért nem cserélném vissza a két sulit), de itt a gimiben mindeki szép, vasalthajú és mind lenéz engem, mert így nézek ki. Az összes osztálytársnőm meg mind szép és a legtöbbhöz odamennek a nagyobb fiúk meg minden rám meg cska addig néznek amig kiröhögnek...(hallottam már: "nézd azt a csaj a lila pólóban! Ha hahahahahahaha! De hülyén néz ki." aztán elkezdte egy srácot szívtani h mennyen már oda hozzám, mire a srác "fúúj, hozzá? mindjár elhányom magam!" És ezt mind hallottam)

2010. márc. 17. 21:28
 7/31 anonim ***** válasza:

jajj hé semmigond =S figyi nekem is dettó ugyanilyen csak az énhajam vasalva van!(: de az enyim is alapból iylen oroszlánfilinges :P

én nagyon durva (: de nyugi majdlesz ez máshogy még bármi lehet =)

meg figyelj ne foglalkozz a sok *tapló*val. mind csak keménykedni akar ... mert ha nem szólogatnának be kicsi pudingok lennének!^^ amugyis az nem baj ha kicsit nagyobb a combod popsid nekem is nagy igaz én majdlassan 10 éve atlétikázok de engem is zavar :/ és hiába akarok fogyni nembirok mert izom S: és már bánom (:

2010. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogni kell, meg előnyösen öltözködni. Minden csajban van valami szép, ami miatt megtetszhetsz egy fiúnak :)
2010. márc. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
61%
Nekem például a "ducibb" csajok jönnek be, nem az ilyen brünhildák, hanem a nőies alakú csajok (értsd vastagabb comb nagyobb fenék), olyan jó érzés, hogy van mit fogni egy nőn, meg a vékonyabb csajokkal az a baj, hogy olyan törékenynek érzi őket az ember, és ezért nem lehet velük olyan "vadul"(jóértelembe) bánni :)
2010. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Kinek mi a szép.
2010. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!