Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok túl szép. Tetszhete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok túl szép. Tetszhetek így fiúnak? Vagy semmi esélye annak mert a fiúk csak a szép lányokat nézik? 13/L

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 21:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
A külső fontos de nem minden, nagyon sokat számít a kisugárzás, az alkatnak megfelelő öltözködés, a személyiség és az intelligencia. Nekem például van egy lány barátom (igen létezik ilyesmi is), aki nem egy nagy szépség, de olyan kellemes vele beszélgetni, mert megértő, intelligens és művelt, hogy az ember teljesen megfeledkezik a külsejéről. Ami a fiúkat illeti te még nagyon ráérsz a fiúzással, ne érezd rosszul magad azért, mert az osztálytársaid már 14 évesen úgy viselkednek mint egy örömlány, ha pedig vaamelyik srác goromáskodni mer egy velős beszólással le kell hűteni, a legjobb ha a gorombaságát összekapcsolod az intelligenciájának hiányával...
2010. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
Szia én is olyan vagyok mint te csak 16 éves én is azt hittem hogy soha sem találok magamnak pasit, mert duci vagyok.De aztán valami történt lett egy kapcsolatom interneten keresztül (ezt neked nem ajánlom mert semmi nem lesz belőle) és elkezdünk járni,1 hónapig jártunk és szakítottunk,mert azt hitte megcsaltam xd eléggé féltékeny volt xd na mind 1.Szóval szakítottunk,és ez a szakítás engem nagyon megváltoztatott teljesen más lettem vasalom a hajam is ,és nem tudom levakarni a pasikat magamról. Szombaton moziba mentem az egyik pasival és ez a randi nagyon jól végződött és járunk, és nagyon szeretjük egymást. Nem gondoltam volna ezt régebben
2010. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Két igazi paraszt mondás:

Nincs ronda nő, csak kevés pia.

Széttett lábbal minden nő szép.

2010. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Tegyél fel magadról képet!


Mellesleg, nem te fogod eldönteni hogy szép vagy-e. Szerintem minden nő lehet szép.

Ne legyen kissebrendűségi érzésed! Mindenkinek jut pár, tudom!


Írj nekem és megmondom h van-e gond a külsőddel.


27f

2010. márc. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

21:49

Ugye tudod, hogy hülyeséget írtál?!

2010. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

énis 13/L vagyok,és sztem jól nézek ki,a suliból meg nem nagyon néznek utánam a fiúk,mondjuk nem is nagyon bánom,nincsenek valami jóképűek :D

de azért nem pusztulok bele :D

még van csomó időnk fiúzni :)

2010. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

ma 15:34


Nem a korod számít, hanem hogy inkább nőnek nézel-e ki vagy inkább gyereknek. :)

2010. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Irj privit képpel és megmondom!13/F
2010. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és az utcsónak:

ha dávidnak hívnak akkor nem! xD

2010. ápr. 17. 21:37
 20/31 anonim ***** válasza:
Akkor irhatsz mert nem Dávidnak hívnak! xD
2010. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!