Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért teszi tönkre az életem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi tönkre az életem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyukám szakított a barátjával, gondolom nagyon megviseli. 180 fokos fordulatot vett és kikészít mindenkit. ráadásul most megtiltotta hogy a barátom idejöjjön hozzánk és én sem találkozhatok vele :((((( ezt azzal indokolta hogy rendetlen vagyok és amíg nem változok meg nincs szükségem pasira. és ezt már nem először játssza el, komolyan néha olyan érzésem van mintha irigyelne, hogy én jól meg vagyok a barátommal. De ezt miért a saját lányával teszi?:(
2010. okt. 10. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
mivel most szakított,ezért elég szar érzés neki látni h mások szeretik egymást,irogyel..de nem tudom csinálj...:(
2010. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sztem anyád Qr\/ára tudja, hogy nedked idősebb fejjel mi a jó...Utálom az ilyet, mikor megpróbálnak valakit irányítani mint egy robotot. Pláne azért mert nekik nem lehet jó semmi már. Legyél kicsit keményebb, ne hagyd magad.
2010. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó kis anya lehet a tied! A gyerekével kellene törődnie,nem pedig a pasikat váltogania! Szép példát mutat neked.
2010. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hat te kell ismerned anyukadat.Szerintem legy tekintettel anyukadra es varj egy picit ,hogy o is belenyugodjon a helyzetbe. Kepzeld magad a helyebe,hogy a te baratod akit nagyon szeretsz otthagy es anyukadat latod minden nap ott egyepetyelni a baratjaval, biztos neked sem esne jol :)

Ha tenyleg rendetlen voltal akkor probalj meg valtoztatni rajta. Lehet ez egy kifogas volt?! En azt nem tudhatom. Szerintem ha oktalanul parancsolt neked ilyet akkor ulj le vele beszelni, merges volt es meggondolatlan ha felnyitod egy kicsit a szemet lehet meg bocsanatot is ker :) Ha nem megoldhato a valtozas akkor csak kint talalkozz a baratoddal ne vidd haza :)

16/L

2010. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

abban igaza volt anyukámnak, hogy nem pakoltam el magam után a konyhába,de miért ezzel kell zsarolnia hogy nem találkozhatok a barátommal? ezt megkérdeztem, erre azt mondta hogy azért mert mással nem tud :S :(

Kezdek kikészülni....:(

Köszi, az eddigi válaszokat:)

2010. okt. 10. 10:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne előtte találkozz a barátoddal.
2010. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na ugyan ez a nagy helyzet van velem is csak én fiú vok anyámat 1 hónapja hagyta el az a szemét mocsok azóta ki tiltotta a csajomat kikészít fizikailag és lelkileg sem bírom már az agressióit és már ott tartok hogy öszeszedtem a holmimat és hétfőn megyek a nővérem albiérletjébe míg + nem nyugszik a de 1 hónap után se nyugszik meg akkor mit tegyek örökké sem lakhatók a nővéremnél.keressem fel a fickót és mondjam neki hogy jöjjöjn vissza vagy mi??? igazságtalan az élet
2010. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!