Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csinálhatnék....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csinálhatnék. Teljesen tönkre tettem vele az életem? Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval...19 éves lány vagyok. Másfél éve vagyok egy nálam jóval idősebb férfival.Amikor összejöttünk egyikőnket sem zavarta a hatalmas korkülönbség, csak a barátaimat és a családomat. Anyámék nem is olyan régen tudnak csak róla. Most valamelyik nap átgondoltam az egészet, én már nem szeretném vele folytatni, nem a többiek végett, csak már nem azt érzem iránta, mint amikor elkezdődött. Beszéltem vele arról, mit érzek, de csak annyit mondott, hogy nem járnék valami jól, ha szakítanék vele,sem akkor, ha megtudná, hogy van valakim mellette.Nem merek semmit tenni, nem tudom, mire lenne képes. Mit tennétek a helyemben?
2010. okt. 23. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szívás. :D Szakíts vele. Ennyi. Ha fenyeget, akkor irány a rendőrség.
2010. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ez egy idióta! mennyi az a hatalmas korkül? köztünk is elég combos, de ő sosem tenne ilyet... ha gondolod, írj privit
2010. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát...21 év...ő 40 éves.
2010. okt. 23. 13:54
 4/10 anonim ***** válasza:
gratulálok...
2010. okt. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ő az semmi!:D Hát, ez nem kor és korkülönbség függő: szerintem ez 20 évesen is ilyen idióta volt. :( Hagyd ott, ha nem szereted. Ha fenyegetőzik, mond el a szüleidnek, esetleg tegyél feljenetést.
2010. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te ismered őt..azért csak van róla valami elképzelésed,hogy mire lenne képes..hogy nála ez a duma mit takar.Ha úgy gondolod,hogy amiatt,mert szakítasz vele,nem öl meg senkit akkor szakíts vele.Utána ha zaklat,fenyeget akkor rendőrség..
2010. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Charlie Manson ***** válasza:

Csak azt tudom írni, mint a előttem szóló.

Szakíts.. és ha nem hagy békén, rendőrség. Ne engedd, hogy megfélemlítsen, nem férfi az ilyen, csak egy disznó.

26/F

2010. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Mindenképpen beszélj vele még erről szerintem. Mond el neki, hogyan érzel.

,,nem járnék valami jól, ha szakítanék vele,sem akkor, ha megtudná, hogy van valakim mellette."

Ezt lehet arra érti, hogy olyan jó fickót nem találsz mint Ő.

De ha agresszív ember akkor elég nehéz az ilyentől megszabadulni. Akkor kell valaki vagy valakik akik segítenek a szakításnál.

Ebben az esetben semmi képpen nem maradnék egy ilyen ember mellett. Akkor mi lesz később? Fél holtra ver?

2010. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszéld meg a szüleiddel, hogy szeretnél szakítani vele, de kicsit félsz tőle. Tudjanak róla, hogy ezt mondta, hogy melletted állhassanak, és segíteni tudjanak, hogy ha valami baj lenne. Ha nem szereted már, akkor ne maradj csak azért mellette, mert fenyeget. Gondolom arról szó sincs, hogy lenne mellette más valakid, egyszerűen csak elmúltak az érzelmek. Ezt ő is megérthetné... csak azért mert 40 éves nincs joga terrorban tartani!!! Ha úgyérzed képes lenne bántani, akkor olyan helyen találkozzatok, amikor szakítasz vele, ahol mások is vannak. Egy forgalmas helyen, gyors kajáldában, kávézóban, plázában, egy főtéren, mindegy, esetleg megkérhetnél pár barátot is, hogy várjanak meg valahol a közelben, így nem kéne egyedül haza menned sem!
2010. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"nem férfi az ilyen, csak egy disznó. " ez így igaz. Mindegy hány éves, minden korosztályban vannak ilyen szar alakok. Köztünk 25 év van, szeretjük egymást, de megmondta, hogy tudja, hogy fiatal vagyok, és bár nagyon szeret, de meg fogja érteni, ha már nem szeretem, ha ki akarom próbálni mással. egy ennyi idős embernek lehetne ennyi esze...
2010. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!