Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Kezdek egyre jobban kilenni... Ez a 2. hétvége amit külön töltönk. 2 hete nem is láttam. jó, beszéltünk telefonon, de az nem olyan..Eltervezünk valamit, de neki mindig közbe jön a színház(ott dolgozik, vagyis még tanul, de melózniuk is kell.)

Ha én lemondok egy találkozót valamiért(pl. pont megjött és szét megy a fejem) ki van akadva, hogy én már nem is akarom őt látni. De ő ezt megteheti? Oké, tudom,hogy a színház az első, de mégis.. Akkor ne kezdjünk el tervezgetni előre, mert én csak jól beleélem magam utána meg koppanok egy bazi nagyot.

Meg ami nálam totál kiverte a biztosítékot... Elhív színházba. Egyik péntekre vette a jegyeket, 7 órára. Mondja,h nekem vonattal egyedül kéne bent lennem, mert ő addig bent marad. Mondom az még elfogadható, de amikor közölte,hogy kb. 9-10 fele haza is egyedül kéne jönnöm a vonattal, mert neki akkor is bent kell maradnia... Nagyon dühös lettem, hisz én egy romantikus estét terveztem vele. Utána vacsizhattunk volna egy étteremben meg ilyesmi, de ez nem jött össze. Mondtam neki,hogy akkor bocsi, ne várd el, hogy késő este én egyedül fogok hazajöni egy másik városból. Erre persze én lettem a szemét megint...

Sorolhatnám még az ilyen apróbb helyzeteket, amik egyre jobban gyülemlenek bennem. Minden nap szinte sírok már, mikor közli velem,hogy bent kell maradnia a színházban és megint nem találkozunk. Nem bírom sokáig ezt lelkileg...

Mit tennétek a helyemben?


2011. nov. 12. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Megbeszélném ezt vele! Nekem úgy tűnik kicsit, hogy a barátodnak fontosabb a színház, mint Te! Mondjuk,ha kötelezően kell bent lennie akkor ez nem igaz... De ha nem, akkor szerintem önző a barátod, mert elvárja, hogy Te mindent megtegyél a kapcsolatotokért, de ő ezt nem viszonozza.
2011. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Eddig mindig azt mondogatta,hogy megértőek a színházasok, akkor megy be, amikor akar stb.. + mikor klippet forgatott egyik haverjának, akkor se ment be, azt is megértették..Szóval egy szóba kerülne neki.

Én már próbáltam ezt megbeszélni vele. Folyton az a vége,hogy én kérek tőle bocsánatot mert ilyen vagyok. Meg mindig azt mondja,hogy legyek vele türelmesebb...

2011. nov. 12. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy manipuláljon azzal, hogy rád tereli a dolgot! Ő is nagyon jól tudja, hogy nincs igaza. Én a helyedben azt csinálnám vele, amit ő veled. Vegyél kicsit vissza a lendületből! És nézd meg mit reagál! Éreztesd vele, hogy ha ilyen lesz továbbra is, akkor elveszíthet! Ne mondj semmit, csak ne legyél olyan odaadó, mint eddig! Az a baj, hogy tudja, hogy neked nagyon fontos ez az egész és azt hiszi bármit megtehet úgy is kidumálja! Ha szeret akkor erre reagál úgy is! Ha nem, akkor meg sztem felesleges erről beszélni.
2011. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vagyis azt mondod, csináljak úgy mint ő?

Ha pl. találkozni akar, mondjam hogy nekem most nem jó.. Ilyenekre gondolsz?

2011. nov. 12. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen például! De Te is hivatkozzál valamilyen elfoglaltságra! Vagy mond neki azt, hogy menjen ő hozzád, mert Te nem tudsz vmi miatt! A lényeg, hogy ne tudjon belekötni a kifogásodba! Ha kötekszik akkor meg mond azt, hogy nem tetszik, ahogy viselkedik és lehetne ő is türelmesebb!:D azokat mond amit ő neked! A lényeg, hogy maradj higgadt és ne veszekedj! Légy kedves, de határozott és ne hagy magad befolyásolni! Próbálj meg most az eszedre hallgatni! Szerintem ez be fog jönni, mert azt írtad, hogy ezelőtt is kiakadt, amikor azt mondtad neki, hogy nem taliztok! Szerintem odavan érted, csak túlságosan "elkényeztetted"!:D ha nem vagytok együtt, akkor ki keres kit? Hogyan kommunikáltok?
2011. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!