Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a következő kérdése(i)mre nem nagyon lehet választ adni, de azért érdekelne a véleményetek. Előre is köszönöm.(:

Gimnazista éveimet töltöm. Ugye, mint minden kamasz srácnál és hölgynél, nálam is természetes, hogy vannak "fiújelöltek", meg olyanok, akik tetszenek. Ami viszont nagyon furcsa, hogy az összes "kiszemeltem", aki nekem tetszik rengetegszer néz. És ezt nem bebeszélem magamnak, barátnőim, ismerőseim is megerősítettek benne. Az viszont nem lehet, hogy mindegyiknek tetszem. Akkor miért bámulnak nagyon gyakran? Fiúk, ti ezt hogy látjátok?


A második kérdésem pedig a következő:

Eddig, amikor megtetszett egy fiú, a végén kiderült, hogy vagy barátnője van, vagy nem akar semmit. Ugye akinek barátnője van, az tabu. Szóval amint megtudtam, szép lassan sikerült "lemondanom róla", mivel tabu, és oylat kerestem, aki nem foglalt. De egyszerűen nem tudom tőlük teljesen érzelemmentesíteni magamat, és már lassan ott tartok, hogy az a 4-5 srác, aki nekem tetszik, szinte az összes foglalt. ÉS így olyan rossz érzés suliba járni. Ha rám néznek egyból elfog az öröm, de olyan reménytelennek tűnik, mert tudom, hogy le KELL mondanom róluk. De akármennyire próbálom.....nem nagyon megy, mert attólmég tetszenek.

Szerintetek mit csináljak, hogy ne legyen ilyen "letört" miattuk?



Elnézést kérek, hogy hosszú lett, de aki szám némi időt a kérdésemre és a válaszra, nagyon megköszönöm:)


2010. okt. 7. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
-.-hàny éves vagy?
2010. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ha mindegyiknek tetszel akkor mivan? Egyszerre 5 pasival akarsz járni? Nem értem...
2010. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább örülj, hogy tetszel sok pasinak. Majd lesz barátod később. Sok idpőd van még...
2010. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hat erre nem nagyon van megoldas!

Probalj keresni egy pasit aki nemis foglalt es tetszel is neki es majd az o segitsegevel elfelejted!

2010. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1. 16 éves vagyok.

Szerintem 2-ik félreértetted:)

Nem, nem mindegyikkel akarok járni. Először csak egy volt, rengetegszer nézett, de barátnője lett, ezért lemondtam óla, és kerestem valaki mást. De körülbelül a harmadik ilyen eset után feladtam. Hogy barátnőjük van, és mégis folyamatosan bámulnak. Nem, nem mindegyikkel akarok járni.


utolsó válaszoló, igen, az a leghelyesebb, csakhát ha "találok" valaki mást, akkor kiderül róla, hogy vagy:

-foglalt

-vagy semmi esély:/

2010. okt. 7. 18:58
 6/6 Zozymo ***** válasza:

Igen egyszerű!! Nem láttalak,de biztos csinos vagy. Azért csak néznek, mert nem mernek kezdeményezni. Lehet azért mert úgy érzik hogy túl jó csaj vagy hozzájuk, vagy azt hiszik biztos úgyis van valakid. Én is voltam régen így.


A második kérdésre a válasz: Mégha tetszik is az illető, próbálj meg érzelmileg passzív maradni. Nézd úgy a dolgot, hogy jó pasi, de ennyi. Ha meg a szakít az aktuálissal, lépj akár te, hiszen már nem a régi szelek fújnak......

2010. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!