Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy megjelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megjelent a színen valaki a múltból?

Figyelt kérdés

Férjezett vagyok, van egy kisfiam, aki hamarosan másfél éves lesz. A férjemmel való kapcsolatom alapban jó. Az a probléma, hogy a testi dolog nálam vele nem indítja be a hormonokat. Inkább ragaszkodás, lelki vonzódás van a részemről mostanában. Hozzátartozik a történethez, h. férjem előtt nem volt sok tapasztalatom.

Most megjelent valaki a facebookon, akivel 8 évvel ezelőtt összejöttem, de abbamaradt, mert rossz volt az időzítés, pont külföldre készült ki, és amikor neki ez a mnka 100%-os lett, mondta, hagyjk abba, mert így nincs értelme belemélyedni a dolgokba. Mondjk nem merte megmondani, véletlen találkoztnk, és elmagyarázta nekem.

A napokban vele kapcsolatban álmodtam, rákattintottam a fb-ra, ismerősnek jelöltük egymást, kérdezte, honnan ismerem őt, és elmondtam. Na erre ő mondta, h. már emlékszik, és szeretné, ha folytatnánk ahol abbamaradt. De biztosan látta a képeimet, és a kisgyermeket is.

Nagyon felkavart, szívesen találkoznék vele, de nem olyan egyszerű. Vagy érdemes lenne kipróbálnom, hogy áll a dolog, és így döntenem? Mert ha nem adok esélyt sem, akkor ez a dolog nygtananítani fog, ha viszont igen, látom, hogy állnak a dolgok. És nála valahogy most a hormonok is beindltak... elég fiatal vagyok én, nem kellene lemondom a nemi élvezetről...


2010. okt. 7. 11:40
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Szüleim úgy neveltek, h. 1 férfi számára a nő érintetlensége a legnagyobb erény. Apám mondta, h. anya nem kellett volna neki, ha nem lett volna szűz... De már nem így működik a világ!!"


Ma is van sok férfi, aki ezt bizony nagyra értékeli, sőt...

Én egy szóval sem mondtam, hogy elítélem, vagy, hogy egyáltalán rosszat gondolok arról, hogy a férjed volt az életedben az első.

2010. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Igen! a ffiak szt minden nő qrva, de a ffiak is himringyók!!! Hogy meg tdják sebezni az ember lelkét...
2010. okt. 7. 13:10
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Ember! Fel sem ismert téged! Azt sem tudta, hogy ki vagy! Mi a sz@rt akarsz tőle? Hogy megdugjon? Hát dugasd meg magad vele! Majd amikor utána hazamész, na az lesz majd a nagy érzés! "Felszabadult" leszel, a párod rád sem fog ismerni! Szerintem, ha problémád van a férjeddel való szex-szel, még véletlenül se próbáld meg megbeszélni vele. Á! Minek? K.úrjál félre rögtön valami jelentéktelen senkivel, akivel 8 éve találkoztál, aki a külföldöt választotta, nem pedig téged, aki most meg sem ismert, fingja nem volt, hogy ki vagy, és aki simán képes lenne egy családot szétverni, csak hogy egy muffal többet húzzon a farkára. Majd pár hónap múlva dobna, mint az elnyűtt zoknit. Gratulálok Neked!
2010. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Hát igen... de talán ez is a baj, h. néha úgy érzem, nem szeret a férjem... de mondta nekem, mikor kérdezgetem, h. szerinted miért tervezgetek veled? Sajnos, elég kicsi az önbizalmam, és valahogy a 3. fél közeledése is ezzel van kapcsolatban. Talán feldob, h. érdeklődik valaki irántam, akiből még lehetne valami, ha az a volna ott nem volna, ha nem lenne családom, akkor esetleg... de meggondolnám azt is... de kár erről beszélni. Azt mondják, ha öreg@nyámnak p@cse lenne, ő volna öreg@pám.
2010. okt. 8. 08:38
 25/26 A kérdező kommentje:

NEM NEM NEM!!! Csakis rossz sülhet ki belőle!!! Férjemmel fogok majd sokat beszélgetni, bár az a baj, nem olyan lelkizős, saját problémáit nem mondja el ami apróság és nem velem kapcsolatos, mert nem akar vele terhelni, de azért nekem jól esne... engem meghallgat de segíteni nem tud. Nagyon félős és ideges típus vagyok lehet, ezért sem tudok vele elmenni a csúcsra...és ezen természetemből adódóan nincs erőm a testi kapcsolatra, bár tény, h. a gyermek megszületése után gyakran a szülői mint a házastársi szerepel dominálnak.

Nem fogom tönkretenni az életemet egy ilyen miatt!

2 rossz lehetőség bekövetkezésének elég komoly a kockázata:

- kiderülne, család szétesik, és az illető is eldobna mint 1 használt darabot. na ez jó lenne az önbizalmamnak, innen már csak az öngyilkosság lehetne a kiút.

- én azt mondom, köszi ennyi volt, nekem a családom a legfontosabb, de akkor érzelmi zsarolással akár ki is készíthetne, h. válasszam őt (sajnos, a környezetemben volt ilyen)

a legszerencsésebb, ami történhet, h. néha összebújunk, ő is megérti, h. ez nekem kaland, nem kényszerít semmire, s esetleg segít az önbizalmamnak, titokban marad, és ez még hosszú távon jó hatással van a házasságomra. Természetesen elég rövid időn belül én abbahagynám a titkos kapcsolatot.

De utóbbinak van kisebb esélye, a nyitott házasság az nálunk nem divat, még akkor akár el is mehetne. Ismerek nyitott házasságokat, és a kapcsolat jó a felek közt...

Szóval az elveket próbálom győzedelmeskedtetni, és a józan eszemet.

2010. okt. 8. 09:06
 26/26 Moszuke ***** válasza:

[..] Nem fogom tönkretenni az életemet egy ilyen miatt! [..]


ezzel már réges-rég elkéstél.. bocs.

szarul választottál párt.. mint megannyi boldogtalan család története, a tieteké is egy rossz döntéssel kezdődött.

22/f


:)én tanulok mások hibájából.

te már buktad..

2010. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!