Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy megjelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megjelent a színen valaki a múltból?

Figyelt kérdés

Férjezett vagyok, van egy kisfiam, aki hamarosan másfél éves lesz. A férjemmel való kapcsolatom alapban jó. Az a probléma, hogy a testi dolog nálam vele nem indítja be a hormonokat. Inkább ragaszkodás, lelki vonzódás van a részemről mostanában. Hozzátartozik a történethez, h. férjem előtt nem volt sok tapasztalatom.

Most megjelent valaki a facebookon, akivel 8 évvel ezelőtt összejöttem, de abbamaradt, mert rossz volt az időzítés, pont külföldre készült ki, és amikor neki ez a mnka 100%-os lett, mondta, hagyjk abba, mert így nincs értelme belemélyedni a dolgokba. Mondjk nem merte megmondani, véletlen találkoztnk, és elmagyarázta nekem.

A napokban vele kapcsolatban álmodtam, rákattintottam a fb-ra, ismerősnek jelöltük egymást, kérdezte, honnan ismerem őt, és elmondtam. Na erre ő mondta, h. már emlékszik, és szeretné, ha folytatnánk ahol abbamaradt. De biztosan látta a képeimet, és a kisgyermeket is.

Nagyon felkavart, szívesen találkoznék vele, de nem olyan egyszerű. Vagy érdemes lenne kipróbálnom, hogy áll a dolog, és így döntenem? Mert ha nem adok esélyt sem, akkor ez a dolog nygtananítani fog, ha viszont igen, látom, hogy állnak a dolgok. És nála valahogy most a hormonok is beindltak... elég fiatal vagyok én, nem kellene lemondom a nemi élvezetről...


2010. okt. 7. 11:40
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
És a dologhoz hozzátartozik, h. mint mondtam, a férjem előtt nem szereztem elegendő tapasztalatot, sőt még szexális kapcsolatom sem volt rajta kívül.
2010. okt. 7. 12:13
 12/26 anonim ***** válasza:

"És a dologhoz hozzátartozik, h. mint mondtam, a férjem előtt nem szereztem elegendő tapasztalatot, sőt még szexális kapcsolatom sem volt rajta kívül."


Lehet ennek iszod most a levét... tudom, lehet, hogy sokan ellenvéleményt fogalmaznak majd meg... de hajszálpontosan ilyen helyzetben lévőt nőt ismertem meg tavaly. Házasság, a férje volt neki az első és egyetlen az életében. Aztán 15 év után elmúlt a tűz. És a nő másutt kereste a szenvedélyt.

2010. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"4. válaszoló! Miért gondolod azt, h. azért kellek neki, mert van családom, ha nem lenne, nem kellenék. Azért mert nem komoly kapcsolatra megy?"


Mégis, mi másért? Mondom, vedd észre: ő NEM bukhat az ügyön. Ti a családoddal annál inkább.

2010. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Szüleim úgy neveltek, h. 1 férfi számára a nő érintetlensége a legnagyobb erény. Apám mondta, h. anya nem kellett volna neki, ha nem lett volna szűz... De már nem így működik a világ!!! Én éppen ezért mindig gátlásos voltam, nehezebben létesítettem kapcsolatot mint az átlag, későn kezdtem 20 éves koromban az 1. barátom, 26 éves voltam majdnem az 1. szexális élmáény során...pedig volt 1 hosszú kapcsolatom, és több rövid is. A férjem mondta, tisztelt amiért érintetlen voltam, de jobb lett volna úgy, ha nem vagyok az, mert most lehet, ezért szenvedek...
2010. okt. 7. 12:21
 15/26 Moszuke ***** válasza:

hát amíg nem szívsz vagy 60x valami szar kapcsolattal addig nem fogod értékelni a szépet és jót-

mert nincs viszonyítási pontod..

szerintem ettől függetlenül szánalmas hogy valaki azért van együtt a párjával mert muszáj.. mert már késő elhagyni.. mert "csak"..


undorító ha az ember nem őszinte ahhoz akit állítólag szeret...és tessék.. ez lesz belőle ha hazudtok..egy nap azon filóztok hogy a gyermeketek apját elhajtjátok a rákba mert sose voltatok hozzá és magatokhoz sem őszinték.. pedig ha az első naptól kezdve azok lettetek volna akkor legalább nem fajul el eddig hogy már csak a gyerek tart össze.. meg 1-2 mondva csinált kamu "érzelem"

szép!

2010. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

úgy látom azt várod, h azt írják: Jó, feküdj le vele, alázd meg a családod!


Itt írják neked az ésszerű döntést, neked meg elmegy a füled mellett... ha a férjed kacsingatna félre, te mégis mit szólnál?! a pároddal beszélj már a szexről, azt hozzd helyre, ne mással akarj d.gni!!

2010. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
4. válaszoló! vszg igazad van... abban, ha ő még csak gigoloskodik, nem akar házasságot gyermeket, csak kalandokat. De benn van a pakliban esetleg, h. vele is kiszúrok, ha mondom, köszönöm szépen, ennyi volt, nekem a családom fontosabb...
2010. okt. 7. 12:23
 18/26 anonim ***** válasza:
68%
Minden nő k*rva.
2010. okt. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

"De benn van a pakliban esetleg, h. vele is kiszúrok, ha mondom, köszönöm szépen, ennyi volt, nekem a családom fontosabb..."


Haha. :) Akkor megy és keres egy másik nőt, akivel megteheti.

2010. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
tdom, mi az ésszerű, és nem megy el a fülem mellett... próbálom ezt az őrültséget kiverni a fejemből, nem szivatgatni a 3. félt, hanem egyszer megmondani: nézd, döntöttem, nem akarok már kavarni, mert késő. Családom és gyermekem van. PONT!!!
2010. okt. 7. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!