Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy megjelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy megjelent a színen valaki a múltból?

Figyelt kérdés

Férjezett vagyok, van egy kisfiam, aki hamarosan másfél éves lesz. A férjemmel való kapcsolatom alapban jó. Az a probléma, hogy a testi dolog nálam vele nem indítja be a hormonokat. Inkább ragaszkodás, lelki vonzódás van a részemről mostanában. Hozzátartozik a történethez, h. férjem előtt nem volt sok tapasztalatom.

Most megjelent valaki a facebookon, akivel 8 évvel ezelőtt összejöttem, de abbamaradt, mert rossz volt az időzítés, pont külföldre készült ki, és amikor neki ez a mnka 100%-os lett, mondta, hagyjk abba, mert így nincs értelme belemélyedni a dolgokba. Mondjk nem merte megmondani, véletlen találkoztnk, és elmagyarázta nekem.

A napokban vele kapcsolatban álmodtam, rákattintottam a fb-ra, ismerősnek jelöltük egymást, kérdezte, honnan ismerem őt, és elmondtam. Na erre ő mondta, h. már emlékszik, és szeretné, ha folytatnánk ahol abbamaradt. De biztosan látta a képeimet, és a kisgyermeket is.

Nagyon felkavart, szívesen találkoznék vele, de nem olyan egyszerű. Vagy érdemes lenne kipróbálnom, hogy áll a dolog, és így döntenem? Mert ha nem adok esélyt sem, akkor ez a dolog nygtananítani fog, ha viszont igen, látom, hogy állnak a dolgok. És nála valahogy most a hormonok is beindltak... elég fiatal vagyok én, nem kellene lemondom a nemi élvezetről...


2010. okt. 7. 11:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne, a pasi már meg se ismert! :S Benne nem hagyhatott nagy nyomokat az a kapcsolat köztetek... én nem dobnám fel a családom, hanem a párommal próbálnám megbeszélni a problémákat.
2010. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Én megtettem, beindított egy pasi szexuálisan, leléptem a férjemtől, akitől egyébként minden mást megkaptam, csak a szexuális izzás hiányzott már. Hát jó volt ez az új, forró érzések, jó szex, és aztán semmi más nem működött vele. Ott maradtam egy kisgyerekkel egy pasival, akire semmiben sem lehetett számítani, csak a szex volt jó. Én megbántam. Én is így gondoltam, hogy fiatalon nem szabad lemondani az élvezetekről, de egy jó kapcsolatról, biztonságról sem, főleg a gyerek miatt sem. Tehát ha csak a szex nem jó a kapcsolatban, inkább be kell vetni eszközöket, akár pszichológust is, de nem szabad máris emiatt félremenni. Nekem ez volt a tapasztalatom...
2010. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

"nem kellene lemondom a nemi élvezetről..."


De persze a saját gyermeked lemondhat a vér szerinti apjáról...?

2010. okt. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

A múlt az a múlt. Nem szabad összekeverni a jelennel. Nem véletlenül mentetek szét akkoriban. Nem az időzítés volt rossz, ne áltasd ezzel magad, egyszerűen jobban akar menni, mint téged akart. Szerinted nem lenne gáz egy ilyen pasinak még egy esélyt adni úgy, hogy már családod van? Pontosan tudja, hogy mivel férjed és gyereked van, nem kell semmi komolyba belemenni, csak néha d*tok. Ha nem lenne családod, megint nem kellenél neki.


Abban igazad van, hogy nem kell lemondani a testi szerelemről, de annak nem az a módja, hogy megcsalod a férjedet. Ha már nem szereted, válj el, engedd, hogy boldog legyen mással, legyél boldog te is mással, de megalázni teljesen felesleges.

Ha megcsalod, úgyis kiderül, és úgyis kivág. Válás lesz, és mi lesz a kicsivel?


A szex nem a hormonokon múlik, ha jó a kapcsolat, akkor sokkal inkább számít a technika, ami tanulható, csak beszélni kell róla, nyíltan, őszintén. A jó kapcsolathoz a szex is hozzátartozik, ha nálad nem, akkor viszont ne áltasd magad azzal, hogy jó a kapcsolat.

Ha a szülés óta nem kívánod, akkor pedig fordulj a nőgyógyászodhoz, ő tud segíteni.

2010. okt. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Hát ez az... ez a nehézség... az útolsó hozzászólás...a gyermeknek család, apa kell... az a lényeg, h. flörtöl velem, nem véletlen találkoztnk-mondta ő- ill. szeretne nagyon találkozni. De én húzom a rétestésztát.
2010. okt. 7. 11:56
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
hát én csak a szerencsétlen férjet sajnálom, meg a gyereket. Anyjuk belement egy olyan kapcsolatba, amiben hiányt érez, és még el is mélyitette egy gyerekkel! Ahelyett, hogy időben beszélt volna a férjecskéjével, hogy ez meg az nem stimmel.
2010. okt. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Bár az illető kint dolgozik Svájcban most is, nem hinném, h. félredobnám a rendezett kapcsolatomat miatta, de egy kis izzás, amitől beindltak a hormonok, na ez hiányzik...

Mindenesetre kéretem magamat még...

2010. okt. 7. 11:57
 8/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, h. ritkán csináljk, mert fáradtak vagynk, de én nem indlok különösen már be. Ez mostanában van így. De a másik izgatja a fantáziámat.
2010. okt. 7. 12:01
 9/26 anonim ***** válasza:

"Mindenesetre kéretem magamat még..."


Jobbára úgysem számít, amit itt írnak neked. De nem egy ilyen helyzetről hallottam már. A nő a férje háta mögött együtt van valakivel, egy darabig működik, aztán elhidegülés, stb. Ha pedig kiderül, akkor 3 ember lelke fog tönkremenni. Csak éppen azé nem, aki az egészet kezdeményezte.

2010. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

4. válaszoló! Miért gondolod azt, h. azért kellek neki, mert van családom, ha nem lenne, nem kellenék. Azért mert nem komoly kapcsolatra megy?

8 évvel ezelőtt egy partin jöttünk össze, s tána 1x találkoztnk, azt mondta, fél, h. belém szeret. Nem volt semmi szex, hiszen felszínes volt az ismeretség még, fiatalok voltnk. Mikor találkoztnk a megismerkedés tán, mondta, folyamatban van Lübeck eléggé, aztán útána napokban összejött neki. Persze ha annyira én lettem volna a fontos, mint a külföld, biztos engem választott volna, de sztem ha én 1x találkozom valakivel, és alig ismerem, én sem mondanám vissza a régóta tervezett külföldi mnkát.

2010. okt. 7. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!