Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve kapcsolatban élek viszont most megjelent a multamból egy ember. Felforgatott bennem mindent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem a páromat viszont most mejelent egy srác akivel igazán együtt sem volt soha csak egy csók volt de nagyon szerettem. eddig külföldön dolgozott most hazajött egy hónapra. Egy szórakozóhelyen találkoztunk táncoltunk elvoltunk, de nem történt semmi. Megadtam neki a számom és most félek h felhív. A helyes utat tudom: ne legyen semmi, maradjak a párom mellett és felejtsem el az egészet a srácot meg rázzam le. De akkor sem hagy nyugodni. Tudom azt h egy hónap mulva elmegy és itthagy és ennyi de ...

17L


2009. dec. 13. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal fogod magad megnyugtatni ha beszélsz vele. Az még nem jelenti, hogy megcsalod. Csak ne menj bele taliba vele kettesben.
2009. dec. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már velem is volt ilyen! De nekem rosszab mert a szomszédom!Mi 5 éve vagyunk együtt a párommal és néha engem is megzavar a szomszéd! Én nem tudtam hogy mit akarok és majdnem ráment a kapcsolatom! Magadban kell le rendezni hogy mit akarsz de ha megy vissza melozni akkor ne rugd fel a kapcsolatodat pláne ha tényleg jol megvagytok! Mert nyilván csak azt akarja! De te tod!
2009. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs de, vagy maradsz a mostani párodnál, vagy elveszíted mindkettőt. A választás rajtad áll. Ha meg tudod a helyes utat, akkor mosz az eszeddel gondolkodj ne a szíveddel.
2009. dec. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez az én pasim! Bocs már fogalat. 21L
2009. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!