Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért csinálja ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morals kérdése:

Lányok miért csinálja ezt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Üdv! 22/F vagyok.


2 hónapja járunk a barátnőmmel, hihetetlen számomra, hogy milyen gyorsan elrepült ez az idő, de még nem feküdtünk le. A barátnőm már régóta szerelmes belém, de mégis állandóan húzza-halasztja, pedig nem az első pasija vagyok. Tudja, hogy nagyon kivánom, de kicsit unalmas minden egyes randink után álló dákóval hazakullogni. Könyörögni nem fogok azért neki. Miért csinálhatja ezt egy lány, ha állítólag szeret és nagyon le akar velem feküdni?


2010. okt. 6. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell elkapkodni, a vágyakozás nagyon jó dolog. Szerintem hamarosan beadja a derekát, főleg, ha nem erőlteted.
2010. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ex(exei)-vel lefeküdt?
2010. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pasi vagyok bocs, de nekem is volt ilyen csajom. szerintem 2 hónap még nem sok idő nem akarja elsietni nekem is 3 hónap után adta meg magát persze volt olyan barátnőm is aki 2 hét után.. attól függ látod.
2010. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kézimunka sincs? ő hány éves?
2010. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert valójában MÉG nem akar veled lefeküdni. Kicsit se, nemhogy nagyon. Attól, hogy nem az első pasija vagy, még lehet szűz.
2010. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bizony, ez a kulcskérdés, hogy szűz-e! Ha az, akkor bizonyára lámpaláza van a dologtól, főleg ha még egyéb szexuális dolog sem történt vele. Ilyenkor sajnos türelmesnek kell lenni és szép fokozatosan eljutni odáig, nem egyből a mélyvízbe dobni.

Ha nem szűz, akkor is lehet, hogy nincsenek még olyan jó tapasztalatai a dologgal, mert még nem jött úgy bele.

Ha meg már régóta van szexuális élete, akkor ez biztos csak így elhatározta magában, hogy 2-3 hónapig várni fog vele, hogy lássa, valóban szereted és kitartó vagy.

Mindhárom esetben arra van szükség, hogy ne erőltesd. Tudom, legszívesebben rámásznál, de sajnos az erőszakoskodás, a nyaggatás csak hátráltatná a dolgot. Legyél türelmes, maximum finoman éreztesd, hogy rajta lennél a dolgon, de ne zaklasd ezzel, mert mégjobban meghátrál. Ha viszont higgadt vagy és türelmes, egy idő után ő fog közeledni (esetleg felfigyel arra, hogy miért nem támadod le, és ez elkezdni nyugtalanítani:)).

2010. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!