Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk lányok most mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok most mit tegyek, a barátnőm rámászik arra akit szeretek?

Figyelt kérdés
A barátnőm minden egyes pasi jelöltemre rámászik. Akire azt mondom hogy húú jól néz ki tuti a másik nap már vele beszélget és vele találkozgat. Akibe most úgy mondd bele estem azzal megint ezt csinálja. Biztos vagyok benne hogy elfogja csavarni a srác fejét. Mi tévő legyek? Hogyan tudom én "elcsábítani" a srácot? Úgy bánom hogy megint eljárt a szám, hogy alakulóban van egy kapcsolatom.. :(
2011. szept. 2. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

1.) Ez nem a barátnőd.

2.) Nem kell neki elmondani.

2011. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kérd meg, hogy ne tegye, mert neked ez most fontos.
2011. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan azt hiszed, hogy az ilyen a barátnőd? Ha a barátnőd lenne, akkor pont, hogy nem kéne rámásznia a neked tetsző pasira, téged kéne bátorítania.

Szerintem mondd azt ennek a "barátnőnek", hogy most már "Jóskapista" tetszik és hátha rámegy:D Ha meg összejöttél a sráccal, s látod, hogy nyomul, küldd el a francba a csajt:)

2011. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a nőknél valahol genetika, hormon. Mintha ilyenkor a nőben beindulna valami, hogy én csak azért is megmutatom a barátnőmnek, hogy jobb vagyok nála. Ilyenről hallottam is, sőt tapasztaltam én is, mikor két nő volt a környezetemben. Amúgy megbeszélném vele, de minimum elgondolkoznék rajta, hogy az ilyen ember mennyire is a barátom? Vagy ő mit gondol a barátságunkról, meg erről az egészről.
2011. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ajánlom keress másik barátokat, mert 1 barátnőnek nem ilyennek kéne lennie..
2011. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, na ő biztos, hogy nem a barátnőd. Több "titkot" ne mondj el neki és úgy próbálkozz a fiúknál.
2011. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van... Azt hittem már megváltozott, de még sem. Viszont a srácot nem szeretném futni hagyni. És mondjuk azt mondják hogy én szebb vagyok mint a "barátnőm" ő viszont jobban ért a pasik nyelvén. Semmi esélyem ugye?
2011. szept. 2. 20:45
 8/12 anonim ***** válasza:
A srác majd eldönti, hogy melyikőtök kell neki, ha ebből verseny lesz. Azt mutasd meg a srácnak, hogy neked nem kekszre, vagy valami futó dologra kell, hanem komolyan gondolod. A barátnőd meg csinál amit akar.
2011. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 pinkizsoca válasza:
100%

B@azd szájba 2x 3x és majd meggondolja magát.

Ez engem is tud idegesíteni.

2011. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

20:48 én nem szeretnék ebből versenyt...


20:02: hát azt tenném a legszívesebben.

2011. szept. 2. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!