Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm állítása szerint nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm állítása szerint nem szereti ha masszírozzák. Lányok, miért mondta ezt?

Figyelt kérdés
Szóval szerintem mindenki szereti azt hogyha jól, ügyesen megmasszírozzák. De akkor miért mondta azt, hogy ő nem szereti? :S
2011. jan. 13. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem masszírozták meg rendesen, szakszerűen!!!!
2011. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sya,én sem szeretem ha masszíroznak,feláll a hátamon még a nem létező szőr is,kellemetlen érzés számomra...de nem tudom h ezen miért lepődik meg mindenki,ha nem szeretjük akkor nem,tiszteletbe kell tartani...20/L
2011. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért lepődik meg ezen "mindenki", mert sokak erotikus fantáziájában él egy lágy masszázsból kialakuló féktelen szex.
2011. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondta ezt,mert bizonyára így van. Én sem vagyok annyira oda érte. Nincs olyan dolog,hogy "mindenki szereti" ,ez elég "én-központú" gondolkodásra utal. Van aki a csokit vagy a paradicsomot nem szereti és mégis ember,mert attól,hogy valamiben különbözik még nem abnormális.
2011. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, mert szégyellős vagyok. Ruhában még oké.
2011. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
öö, miért is mondhatta... talán mert nem szereti hogyha masszírozzák??? iqbajnok.
2011. jan. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A masszírozást én sem szeretem kimondottan, mert csont és bőr vagyok és kellemetlen számomra ha a bordáimon zongoráznak...:) ezt a barátom sem szereti, de ez van :) én rendszeresen masszírozom őt, rajta van mit gyúrni :) /nem háj!/

Jobban szeretem, ha csak simogat és puszilgat nyaktól derékig vagy végül is bármeddig. ;)


Szerintem ne akadj fent ezen, kényeztesd puszival és simogatással gyúrás helyett... egy próbát megér

2011. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!