Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves f@szi vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves f@szi vagyok és még soha nem volt barátnőm, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Na persze a dolog közel sem ilyen egyszerű... A sztorim a következő:


Másfél évvel ezelőtt veszítettem el a szüzességemet (de utálom ezt a szót b@szki:) egy hivatásos hölgy szakszerű segédletének köszönhetően. Már elsőre is nagyon élveztem a vele való együttlétet, ezért amikor csak tehettem, visszajártam hozzá. Egészen mostanáig. Az egyetemi évek vége felé közeledve ugyanis ráébredtem arra, hogy hiába kaptam rá a testiség ilyetén örömeire, a velem egykorú férfiemberek zöméhez képest sehol nem tartok!


Éppen ezért az utóbbi pár hétben próbáltam változtatni az előnytelen világlátásomon és elkezdtem valódi, intenzív érdeklődést mutatni a körülöttem élő fiatalok irányába. Mindez nálam már nagy szó, mert kb. 21 évig sz@rtam a fejükre, de nem is ez a lényeg: Sajnálatos módon rövid idő alatt bebizonyosodott, hogy továbbra is képtelen vagyok a tartós emberi kapcsolatok kialakítására. Ugyanolyan nyomorult jószág vagyok, mint annak előtte, amikor a kéjelgést megelőző időszakomban a négy fal között gubbasztottam, csokit zabáltam és napi 12 órán át tanulmányoztam a teljesen felesleges vizsgák teljesen felesleges anyagát. Én marha, hiába számoltam azzal, hogy néhány, tapasztalatszerzés céljából beiktatott "kaland" majd átlendít a holtponton és esélyem lesz végre-valahára egy normális párkapcsolat kialakítására. Hiába fogytam le anno rövid idő alatt 20 kilót és hiába sportoltam ki magam vadállat módjára (még inni is elkezdtem, hogy laza legyek:), mostanra ezek az erőfeszítések már sz@rt sem érnek, mert a normális lányokkal (akik igazából mindig is érdekeltek volna) továbbra sem találom a közös hangot. De a legrosszabb az egészben az, hogy nem is olyan régen, amikor még "hajadon legényke" voltam, úgy, ahogy lett is volna "mondanivalóm" a számukra. De mostanra sajnos már az is elveszett... Valahol. A sok hülyeség és a rengeteg helyrehozhatatlan tévedés közepette, amit azóta elkövettem. Jelenleg két világ közt őrlődök és mélyebben vagyok, mint valaha... Szerintetek mit kéne tennem, hogy megtaláljam a járható ösvényt?


2011. nov. 9. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
harakiri
2011. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg gondoltál arra hogy először nem a nők terén ismerkedj hanem a férfiak közt:D (ez elég félreérthető) úgy értem hogy barátkozz srácokkal veled egykorúakkal és valószínűleg majd fognak hívni bulizni ahol majd össze tudsz szedni 1-2 nőt és az majd átlendít a holt-ponton de most komolyan..:D és lehet h hülyén hangzik pont az én "hugyos kis hülyegyerek számból" de lehet hogy beválna. és kitartás-kitartás-kitartás:D 15/f (az első válaszon baszottul röhögtemxdd)
2011. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem olvassa ezt a posztot az aki ku*vához akar elmenni a szüzesség elvesztéséhez.

A hibát már akkor elkövetted. Felesleges pénzkidobás volt, mert az a néhány alkalom nem tett tapasztaltá, de jó sok pénzt kib@sztál.

Olyan mélyből kimászni amiben most vagy kib@szott nehéz lesz. Kell legalább egy barát akivel bele tudsz kezdeni az életbe. AKár munkahelyről, akár suliból, akárhonnan de szerezz egy barátot és utána már csak futsz majd a lejtőn.


Barátnőt pedig akkor kezdj el keresni, ha már az életed rendben lesz. Lesz egy melód, egy stílusod, karaktered, leszel valaki. Persze rengeteg csaj van hasonló cipőben, de elég valószinűtlen, hogy csak úgy az öledbe pottyan...

Egyetemre jártál de nem mentél társaságba?!! Azért az eléggé rossz.


21F

2011. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A haverokra vonatkozó tanácsodat megfogadom. Már én is gondoltam rá, hogy kiszórom magam mellől azt a néhány felszínes barmot, akivel csak inni jártam el, alkalomadtán. Kösz szépen!
2011. nov. 9. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Én úgy látom hogy a te életedben a legnagyobb gond most nem a párkapcsolat hiánya...Először azon dolgozz, hogy magaddal ki legyél békülve, hogy legyen egy kis önbizalmad, kisugárzásp, jól érezd magad a bőrödben, szeresd az életet, szerezz igazi barátokat akikkel beszélgetni is lehet nem csak inni meg bulizni, és ha ezek megvannak, még mindig ráérsz barátnőt találni, nem vagy elkésve semmivel. Persze akkor se görcsölj rá, mert a legjobb dolgok úgyis akkor történnek velünk, mikor nem várnánk őket. Ez közhely, de igaz ám :) Ja a prostizást meg hagyd abba, ha eddig még nem tetted volna. Tapasztaltabb valóban nem leszel tőle, a pénzednek meg gondolom el lehet képzelni jobb helyeket is. Ha meg később, mondjuk a barátnőd előtt kiderülne valahogy, nem biztos hogy megköszönnéd amit kapnál.

Kitartást a küzdelemhez és sok sikert az életedhez! :)

21L

2011. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!